אחסון תכולת דירה

 

מתי צריך לאחסן את תכולת הדירה?

 
אחסון תכולת דירה רלוונטי במקרים רבים כאשר הנפוץ ביותר בהם הוא רילוקיישן או טיול ארוך בחו"ל. יש משפחו שמחליטות לצאת למסע ביחד והן עוזבות את הבית לתקופה ארוכה. לעתים זה למטרות נופש ולעתים מסיבות אחרות. אחסון במצבים כאלו יהיה חשוב מאוד כדי שיוכלו להשכיר את הבית שלהם ללא כל הרהיטים, מה שלא יהיה רעיון טוב כל כך מבחינת שני הצדדים. כמו כן לעתים יש צורך לעשות זאת עד אשר הדירה החדשה של המשפחה תתפנה, כיוון שקבלת המפתח התעכבה בגלל כל מיני סיבות.
 

מה היתרונות של אחסון תכולת דירה?

 
 
יש מספר יתרונות לאחסון של תכולת הדירה כאשר היתרון הראשון נובע מזהות החברה שמבצעת זאת. שירות זה ניתן לקבל על ידי חברות רבות המספקות שירותי אחסנה אך בדרך כלל חברות ההובלות הן אלו שידאגו לכך. כך למעשה הלקוח לא צריך לעבוד עם כמה גורמים במקביל ובטח לא לשבור את הראש לגבי ההובלה מהאחסון אל היעד. כאשר יש צורך לאחסן את הפריטים ולאחר מכן להעביר אותם ליעד החדש, או פשוט להחזיר אותם בסוף החופשה הארוכה, החברה תעשה את כל הפעולות. היא תוביל את הפריטים עד למחסנים ולאחר מכן מהמחסנים אל היעד שקבעתם, שיכול גם להיות גמיש.
 
 
 
אחסון תכולת דירה
 
 
 
 

מה בדרך כלל נוהגים לאחסן בשירות?

 
בדרך כלל כשמאחסנים דירה נוהגים לאחסן מגוון רחב של רהיטים. את הרהיטים אי אפשר להשאיר בדירה ולעתים זה יהיה תנאי של השוכרים, כאשר יש להם את הרהיטים שלהם. אם מדובר על תכולת דירה שלמה שצריכה להיכנס לשטחי המחסן כיוון שיש צורך לפנות את הדירה לטובת דייר חדש ולאחר מכן להעביר את כל הרהיטים אל היעד החדש. במקרה זה יש לאחסן את כל הפריטים מלבד הפריטים האישיים כמו למשל בגדים או ציוד עבודה. לא משנה מה אתם צריכים לאחסן, אנו בזוארץ נדאג שתקבלו אחסון מותאם אישית ששומר על הכול!
 

מה המחיר של אחסון תכולת דירה?

 
המחיר של אחסון תכולת דירה יכול לנוע בין 100 שקלים לחודש ויכול להגיע עד אלפי שקלים שקלים לחודש. קצת קשה לומר מה המחיר המדויק ואפילו לא לדבר על טווח קטן יותר כי יש מגוון רחב של פרמטרים שמשפיעים על כך. ראשית, חשוב לזכור כי יש חברות רבות בשוק ולכן חשוב לקבל כמה הצעות מחיר ולהבין מה ההצעה הכי משתלמת עבורכם כאשר אסור לבחור את החברה שתאחסן את המוצרים שלכם רק כי היא זולה. כמו כן המחיר מושפע מאוד מכמות הפריטים שאתם מאחסנים, כאשר כמות הפריטים תהיה גדולה יותר המחיר יהיה גבוה אך משתלם יותר בדרך כלל.
 

מה יכול להשפיע על מחיר האחסון?

 
יש עוד כמה פרמטרים שיכולים להשפיע על המחיר כמו למשל משך האחסון. אם תצטרכו לאחסן את הרהיטים שלכם למשך חודשיים המחיר שתקבלו יהיה גבוה יותר לחודש מאשר לקוח שמאחסן את המוצרים לשנתיים וכך בעצם המחיר יהיה משתלם יותר. אצלנו בזוארץ הובלות תקבלו את המחירים הכי נוחים ללא כל פשרה על האיכות.
 

שירותי בטוח ואמין

 
זה הזמן שלכם לבחור בצוות שאכפת לו מכם כמו משפחה שמעניק שירותי אחסון ברמה הכי גבוהה שיש. אנחנו בחברת זוארץ כבר מחכים לטלפון מכם כדי להתחיל לתכנן את המעבר ולאפשר לכם אחסון בטוח לכל תכולת הדירה - אז צרו קשר עכשיו!