שירותי אריזה

 
שירותי אריזה יכולים לספק לכם הקלה הרבה יותר גדולה ממה שנדמה לכם. נכון שאריזת הבית נראית ומרגישה כמו משימה די פשוטה, אך תאמינו לנו שכדאי שאנו נבצע זאת ולא אתם. למה כדאי לתת לחברה מקצועית לארוז לכם את הדירה? עד כמה שירותי אריזה באמת משמעותיים להובלה? זה הזמן לגלות את כל התשובות.
 

מהם שירותי אריזה ומי צריך אותם?

 
 
שירותי אריזה הם למעשה שירותים שניתנים על ידי חברת הובלות, שלרוב משמש גם כצוות אריזה. בסופו של דבר צוותים אל דואגים לארוז את כל הציוד בבית שלכם מלבד ציוד אישי מאוד כמו למשל בגדים. שירותים אלו נחוצים לכל מי שעובר דירה כי אי אפשר באמת לעבור דירה בלי שהציוד ארוז, אפילו אם מדובר על מעט ציוד אותו הדבר גם בהובלת משרד, עסק או מחסן. אפילו בהובלת דירות קטנות לעתים יש צורך בחומרי אריזה רבים מאוד, כמו למשל ארגזי קרטון, ניילון בועות אוויר שידוע בכינויו ניילון פצפצים וכן הלאה. שירותי אלו ניתנים בכל סוגי ההובלות, כולל הובלות דירה, הובלות עסקים וכן הלאה. זה מה שאנו מציעים בזוארץ הובלות!
 
 
 
שירותי אריזה
 
 
 
 

למה שירותי אריזה מייעלים את ההובלה?

 
שירותי האריזה הפכו להיות השירותים החשובים ביותר בהובלה כולה, והסיבה לכך היא חשיבותה של האריזה. בסופו של דבר כל ארגז קרטון או כל חלק של רהיט מסוים יכול להיחבט במהלך ההובלה ולא משנה עד כמה נשמור עליו. זה יכול לקרות בסבלות לדירה עצמה כשאנו כבר ביעד וזה יכול לקרות בהעמסה או בפריקה מהמשאית, וכמובן גם בנסיעה עצמה. האריזה הופכת כל פריט למוגן יותר כאשר כל פריט מקבל אריזה אישית בהתאם לצורך. אם מדובר בפריט רגיש או עדין במיוחד, שלא נאמר שביר, הוא ייעטף בצורה ייחודית כך שלא שמנה כמה הוא יזדעזע במהלך הנסיעה, הוא יגיע שלם.
 

שירותי האריזה מספקים אחריות מלאה

 
עוד נקודה חשובה שאתם צריכים לזכור כאשר מסבירים על חשיבותם של שירותי האריזה היא שהאריזה מקנה אחריות מלאה להובלה. אנו בזוארץ הובלות מבינים כי כל לקוח רוצה להיות בטוח במאה אחוזים שהציוד שלו מגיע בשלמותו למקום החדש, ואנו לא רק מספקים זאת בתיאוריה אלא גם בפועל בהסכם אחריות מסודר. עם זאת, אנו לא יכולים להיות אחראיים לציוד שלכם אם הוא לא ארוז היטב ובטח לא אם אנו ארזנו אותו. לכן כאשר אתם בוחרים בשירותי ההובלות שלנו ובשירותי האריזה שלנו אתם יכולים להיות בטוחים לחלוטין כי גם אם יהיה נזק כלשהו, תקבלו פיצוי הולם.
 

מה המחיר של שירות אריזה?

 
 
לא משנה מה אתם צריכים להעביר, החל מהמסעדה שלכם, המשרד, הבית הפרטי או הדירה, אנחנו יכולים לבצע זאת על הצד הכי טוב שיש. אנו מספקים את ההובלה הכי טובה שיש וזה כולל שירותי מנוף מנוסים ואחראיים לכל הלקוחות שלנו, התאמה של ההובלה לכל לקוח באופן אישי וזה כולל גם הובלות קטנות בזמינות מלאה. יחד עם מחירים הוגנים לכל הלקוחות, מחירים שנעים מ-200 ועד 500 שקלים לשירותי האריזה ויחד עם אפשרות לארוז גם חפצים שבירים מאוד או חלקי ריהוט גדולים, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה.
 
 
 
שירותי אריזה מחיר
 
 
 
 

לבחור נכון, לבחור בחברת זוארץ!

 
אם אתם עוד מתלבטים, זה הזמן להתקשר אלינו ולשמוע מה יש לנו להציע לכם. יחס אישי ותודעת שירות גבוהה, יחד עם מקצועיות שנובעת מניסיון של שנים, יוכיחו לכם שהבחירה בנו תהיה הכי בטוחה שיש. התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה!
 
 

סרטון המראה אריזה של חברת הובלות