ביטוח הובלות

 

מהי פוליסת ביטוח בעת הובלה?

 
כל אחד שעובר דירה פוחד מדבר אחד יותר מהכול: הרס של חלק מהפריטים שלו. כאשר פריט אחד קטן נהרס, יכול להיות אפילו פריט שידענו שיש סיכוי טוב שהוא ייהרס, זה עוד מתקבל על הדעת. לעומת זאת כאשר נשברת ויטרינה, טלוויזיה, פינת ישיבה אהובה או כל דבר אחר, מדובר במתכון בטוח לפתיחת החיים החדשים שלכם ברגל שמאל. לכן יש צורך בביטוח בעת ההובלה כאשר ביטוח זה מגן עליכם בכל מקרה של נזק. מעבר לנזק לציוד, ביטוח ההובלה גם דואג שאם ההובלה תתעכב או תתבטל בגלל אירוע כלשהו אתם לא תישארו מאחור ללא פיצוי הולם. מה היתרונות של ביטוח זה?
 

מה היתרונות של פוליסת הביטוח?

 
 
פוליסת ביטוח הובלות בראש ובראשונה דואגת שתקבלו פיצוי הולם על כל הרס לכל פריט. יכול להיות שהביטוח יהיה יקר מאוד ובפועל לא יהיה שום נזק לציוד שלכם אך עדיך להיות חכמים בדיעבד ולא להתחרט שלא עשיתם את הביטוח כשפריט מסוים נהרס. כמו כן יש יתרונות לביטוח ברוגע הנפשי שלכם לקראת ההובלה. כאשר יש ביטוח אתם הרבה יותר רגועים, לא לחוצים משום דבר ומבינים כי חברת ההובלות תדאג לציוד ממש כאילו היה זה הציוד שלה. יחד עם זאת, כאשר החברה מעניקה לכם ביטוח הובלות אתם יודעים שמדובר בחברה אמינה ורצינית שאכפת לה מהלקוחות שלה ברמה הכי גבוהה.

 
 
 
ביטוח הובלות
 
 
 
 
כל מי שעובר דירה, משרד, עסק או מפעל חייב ביטוח הובלות. יתרה מכך, גם כאשר אתם מעבירים פריט בודד בהובלה קטנה כדאי שיהיה לכם ביטוח הובלות.
 

כמה עולה ביטוח הובלות?

 
בדרך כלל לא משלמים על ביטוח הובלות בנפרד כי הוא כבר מעוגן במחיר. כאשר אתם פונים לחברת הובלות מסוימת במסגרת סקר שוק רצוי לבדוק האם הביטוח כבר נכלל בשירות או לא. הוא יכול לעלות לעתים במחיר נפרד, מה שנותן לצרכנים אפשרות לוותר עליו להוזלה משמעותית במחיר. אם אתם רוצים לבטח מוצרים מסוימים, כמו למשל כלי חרסינה למטבח או כמה פריטי נוי שיש לכם בבית, יש אפשרות לעשות זאת בנפרד ואז תשלמו תופסת מחיר על כך.
 

האם כל חברה מעניקה ביטוח?

 
לא כל חברת הובלות תעניק ביטוח. מעבר לכך חברה שמעניקה ביטוח נתפשת כטובה יותר היא גם כנראה מנוסה יותר. היא מבינה שעדיף לה לעשות זאת. במקרה שפריט מסוים נהרס והחברה מפצה את הלקוח הוא ממליץ עליה ועל השירות האכפתי שהיא סיפקה לו ואז היא מרוויחה.

זה הזמן שלכם לבחור בצוות שאכפת לו מכם כמו משפחה ומעניק ביטוח על כל הובלה. אנו בזוארץ הובלות כבר מחכים לטלפון מכם כדי להתחיל לתכנן את המעבר הבא שלכם!