הובלה ואריזה

 
 
עוברים משרד? מעוניינים לעבור את התהליך תוך צמצום אי הנוחות עבור העובדים והלקוחות שלכם? בשביל זה אנחנו כאן! חברת זוארץ הובלות בע"מ מתמחה באריזה של משרדים, ומספקת שירות מקיף, מקצועי ומהיר.
 

אנו מספקים שירותי הובלה ואריזה תחת קורת גג אחת:

 
  • שירותי הובלה ואריזה מהירים ואיכותיים, המאפשרים לשמור על החפצים ללא פגע
  • פירוק והרכבה של ריהוט משרדי בצורה מדויקת ובטיחותית
  • עבודה מקצועית ומהירה, המקצרת את משך המעבר, ומאפשרת לחזור לפעילות מלאה בתוך פרק זמן קצר ביותר
  • ניסיון מקצועי של מעל עשרים שנה

להצעת מחיר חייגו למספר 073-7841660
 

שירותי הובלה - המהירות היא שם המשחק

 
מעבר משרד מערב הן את העובדים והן את הלקוחות, ועל מנת לצמצם את אי הנוחות של כולם, יש לבצע את המעבר במהירות. מעבר לזאת, הזמן שבו אין פעילות עסקית משמעו שאין גם הכנסות לבית העסק, ולכן זמן הוא משאב יקר ביותר. חברת זוארץ הובלות מתמחה במתן שירותי הובלה ואריזה ללקוחות עסקיים והובלת משרדים, כאשר לאורך השנים למדנו על המגבלות והצרכים השונים. אנו מספקים את השירות במהירות, ביעילות וללא גרימת נזק
 

מעבר חלק למשרד חדש

 
מעבר משרד שונה ממעבר דירה של משפחה. ההבדל המרכזי נעוץ בכך שחפצים שונים נמצאים בשימוש של אנשים שונים. אנו דואגים לסמן בצורה מדויקת את כל החפצים, כך שהם יעברו למקום המיועד להם, ובכך יקלו על אנשים המשתמשים בהם למצוא אותם בקלות. כשמבצעים הובלה ואריזה במשך כל כך הרבה שנים כמונו, כבר מבינים כיצד דברים צריכים להתנהל במקצוענות וביעילות. מעבר לזאת, אנו מצוידים בכל הציוד הדרוש כדי לבצע העברה של כל סוגי החפצים, גדולים או קטנים כמה שלא יהיו. שירותי ההובלה המקצועיים שלנו מבטיחים הגעה בטוחה ליעד, ללא שברים ומבלי ללכת לאיבוד. תהליכי העבודה המסודרים והיעילים שלנו מבטיחים את התוצאה הדרושה בתוך זמן קצר. חברת זוארץ הובלות מעמידה לרשותכם את כל הדרוש למעבר חלק ומהיר למקום חדש. השירות ניתן לכל סוגי המשרדים ובכל סדר גודל.
 
הובלה ואריזה