הובלות במרכז

 
בחירה נכונה של שירותי הובלה יכולה לקצר משמעותית את משך הזמן שעובר מהרגע שהחלטת לעבור דירה או משרד – ועד שכל הארגזים והקרטונים כבר מסודרים במקום החדש. בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם מגוון רחב של שירותים בהתאמה אישית ובעיקר רמת מקצועיות בלתי מתפשרת!

 
 
חברת הובלות
 
 
 
הובלות במרכז
 
 
 
 

איזה שירותים אנו מציעים?

 
ריכוז שירותי הובלות שונים תחת קורת גג אחת זה בדיוק מה שחיפשת כדי לחסוך זמן וכסף. הנה למשל חלק מהשירותים שאנו מציעים עבור תושבי המרכז ובהם אנשים פרטיים שעוברים דירה עם הילדים והמשפחה, סטודנטים וכמובן בעלי משרדים ועסקים:

 
  • הובלות עסקים והעברת דירות – זוהי גולת הכותרת בסל השירותים שלנו. יש לנו את צי הרכבים המתאים על מנת להציע שירותי הובלות מן הסוג הזה לקהל יעד פרטי ועסקי.
  • שירותי אחסון – צריכים אחסון לפני או אחרי ההובלה? דרך החברה שלנו אפשר לנהל את הפרויקט בצורה מסודרת ולהשיג שלל פתרונות לוגיסטיים. אנו נשמור על הציוד במהלך רילוקיישן לחו''ל, או לחילופין נעזור לכם לאחסן אותו עד שהמקום החדש יהיה מוכן.
  • שירותי אריזה – המומחים של זוארץ יכולים לארוז עבורכם את הציוד האישי, המשרדי או המסחרי. אנו נדאג שכל פרט יגיע לארגז שמתאים לו ולאחר מכן נרכז יחד את כל הקרטונים בתוך המשאית.
  • הובלות קטנות – אצלנו אפשר לתאם הובלות קטנות של מכשירי חשמל גדולים או ארגזים בודדים. אנו נשמח להקצות עבורכם רכב הובלות מאובזר ולהגן עליהם גם בהובלות קטנות.
 
 

מה המחירים?

 
שאלת מיליון הדולר היא כמובן כמה עולה השירות שלנו. אנו שמחים להודיע שהשירות שלנו הוא המשתלם ביותר, גם בגלל המחיר הנמוך וגם בגלל המקצועיות שאין לה תחליף.

המחיר נקבע על פי פרמטרים אובייקטיביים. ראשית, אנו בודקים את המרחק של ההובלה ואת מספר הארגזים והקרטונים. שנית, נרכיב עבורכם הצעת מחיר בהתאמה אישית עם או בלי שירותי הרמה, מנוף וכן הלאה.

רוצה לשוחח עם איש מקצוע מטעם זוארץ הובלות? כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים באתר ונעמוד לרשותך בהקדם. אנו מתחייבים לספק עבורך שירות מקיף, מקצועי ומהיר!