הובלות בצפון

 
 
עוברים דירה לאזור הצפון? מזל טוב! תנו לנו, המומחים להובלות בצפון, ללוות אתכם במעבר החשוב הזה!להזמנת שירות חייגו 073-7841660
 

יש לכם את כל הסיבות לבחור בנו לעשות הובלה בצפון

 
 
  • ניסיון של מעל 20 שנה בתחום ההובלות
  • ציוד מתקדם ואיכותי, המאפשר הובלה בטוחה יותר
  • עבודה מהירה ויעילה
  • הקפדה על כל כללי הבטיחות
  • שירות מקיף מידי אנשי מקצוע מובילים
 
 

שירות הובלות בצפון

 
 
 
הובלות בצפון
 
 
 
 
 
 
 
הובלה טובה ומקצועית מתחילה מתכנון מעמיק ומקצועי, וזה בדיוק מה שאנו מספקים לכם. רוצים לדעת כיצד? פשוט תמשיכו לקרוא.

בשנים האחרונות, אזור הצפון נמצא במרכז תשומת הלב הממשלתית וישנם ניסיונות רציניים למשוך אוכלוסיות חזקות לאזור זה של הארץ, שהוא פחות מיושב מחלקיה האחרים.
אזור הצפון מציע איכות חיים גבוהה, הוא מלא בצמחייה וקרוב למרכזי תיירות רבים. אנשים רבים במיוחד משפחות צעירות, מחליטים לעזוב את אזור המרכז ולהקים בית בצפון. זוארץ הינה חברת הובלות גאה ללוות את התהליך במתן שירותים יעילים, מהירים ובטיחותיים.

לחברה ניסיון של מעל 20 שנה בתחום והיא יודעת להתאים את השירות הדרוש לכל לקוח ולקוח. החברה מצוידת במכשור מתקדם, המאפשר לה להתמודד עם כל אתגר קיים.

 
 
 
 

תכנון ההכנות להובלה

 
כדי לתכנן את ההובלה כמו שצריך יש צורך בידע ובניסיון, ככל שהם רבים יותר כך אפשר הימנע מיותר טעויות בהמשך, טעויות שיכולות להיות קריטיות. תכנון ההובלה הוא למעשה השלב החשוב ביותר, זהו השלב התיאורטי בו רק מבינים מה סדר הפעולות הנכון ולאחר מכן מתחילים לבצע. כמובן שגם הביצוע חשוב אך ברגע שיש טעויות כבר בתכנון הרי שאי אפשר לצפות שברגע האמת בשטח יהיה פתרון הגיוני. התכנון הופך להיות למעשה לשלב הקריטי ביותר ואתם צריכים שתהיה לצדכם חברה מנוסה שתוכל לחשוב על הכול והכול, לפי כל שלב ושלב.
 

הצעת מחיר משתלמת

 
 
 
יש לנו הצעה משתלמת בשבילכם! ארזתם כבר את כל החפצים בציפייה למעבר לדירה החדשה בצפון, ואז קיבלתם הודעה על דחיית מועד המעבר? לחברת זוארץ יש פתרון מצוין בשבילכם – שירות אחסנת חפצים לכל תקופה שדרושה לכם.
המחסנים ממוקמים בצפון הארץ ולכן הובלה לצפון תהיה קלה יותר בשלב שבו תרצו להעביר את תכולת הבית לדירה החדשה.

אנו דואגים לספק לכם את כל הפתרונות הדרושים לכם תחת קורת גג אחת וזאת כדי לאפשר לכם לעבוד מול גורם אחד בלבד. הובלה בצפון מזמינים מחברת זוארץ הובלות - הובלה מהירה, בטוחה ובמחיר משתלם!
 
 
 
הובלה בצפון מחיר
 
 
 
 
 

כל הכלים להובלה מושלמת

 
כדי לתכנן את המעבר הטוב ביותר יש צורך קודם כל באכפתיות. ברגע שיש אכפתיות יהיה חשוב שתעברו בצורה הכי טובה שיש ולא לטפל רק במה שקשור לתחום אחריותה. אין ספק כי יש צורך בכוח אדם טוב, במנהלים טובים וכמובן גם בכל הכלים כדי להצליח לבצע את ההובלה בלי בעיות כלל, אך יש צורך להשתמש גם בידע הנכון. האם המשפחה מבינה מה עליה לעשות לבדה? האם יש פריטים מסובכים שזקוקים לכלים מיוחדים, כמו למשל שירותי מנוף? האם יש פריטים שצריכים אריזה טובה יותר מבדרך כלל? האם למשאית תהיה חנייה ביום ההובלה? אלו רק מס' שאלות לדוגמה.
 
 

הובלת דירה בצפון

 
כאשר עוברים דירה בצפון, החשש הגדול ביותר הוא שהתכנון של ההובלה מצד המשפחה שעוברת לא יהיה מיטבי. בסופו של דבר הובלות בצפון מתבצעות בכל יום ויום ולעתים קשה מאוד לחברת ההובלות לקחת דברים שלא כמובן מאליו, כאשר היא עושה זאת כל יום ויום. לעומת זאת הלקוחות ששכרו את שירותי החברה כנראה שלא העבירו מעולם את הדירה שלהם. לכן החברה חייבת לוודא שהמגזר הפרטי מוכן להובלה, שהוא יודע מה עליו לארוז בכוחות עצמו ועוד.
 
 
 
 
 

הובלת משרדים בצפון

 
 
הובלות בצפון אמנם מתבצעות בעיקר למגזר הפרטי אך חשוב לזכור כי גם המגזר העסקי חי ובועט, בעיקר באזור חיפה והקריות. הובלות משרדים בדרך כלל יהיו יותר קלות מהעברת דירות אך יש מקרים בהם יכולים להיות סיבוכים. כדי לא להסתבך עם מספר פריטים גדולים או כבדים מידי וכדי לסיים את המעבר בפרק זמן קצר כדי שהמשרד יחזור לעבוד כמה שיותר מהר, יש צורך בחברה מנוסה.
 
 

מדוע לבחור דווקא בזוארץ?

 
 
 
 
כאשר אתם עוברים עם מובילים שעושים זאת כבר שנים רבות, הובלה באזור הצפון, המרכז או כל אזור אחר בארץ בשבילם זה עוד יום עבודה שגרתי לכן אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין. לנו יש את כל הכלים לבצע את העבודה על הצד הכי טוב שיש, את כוח האדם הכי מקצועי וזה כלל נהגים, סבלים וגם מנהלים. עם תודעת שירות גבוהה במיוחד ועם המלצות שלא נגמרות, זה הזמן להתקשר אלינו ולקבל שירות מושלם!