הובלות בקריית אתא

 
 
עוברים להתגורר בקריית אתא? רוצים להבטיח מעבר חלק? עם חברת זוארץ הובלות מובטח לכם מעבר קל ומהיר, ללא עיכובים וללא הפרעות. חברת זוארץ הובלות מספקת מגוון רחב של שירותי הובלות בקריות, באזור השרון ובין היתר גם מבצעת הובלות בקריית אתא.
 

שלל שירותים בהובלות בקריית אתא:

 
  • שירותי אחסנת חפצים – ניתן לקבל שירותי אחסנה לכל פרק זמן הדרוש לכם. האחסנה מתבצעת במחסנים נפרדים ושמורים היטב.
  • אריזה – הצוות המקצועי שלנו יארוז במהירות וביעילות את כל תכולת הדירה שלכם ויחסוך לכם שבועות של עבודה קשה.
  • טיפול מלא לרהיטים – החברה מעסיקה מומחים, שמבצעים פירוק והרכבה איכותיים של כל פרטי הריהוט. הטיפול האיכותי ברהיטים מאפשר את העברתם ממקום למקום.
  • פירוק והרכבה של מחשבים – אנו מבצעים ניתוק נכון של המחשבים, לרבות העברה נכונה למקום החדש ושם אנו דואגים לחבר אותם באופן נכון (שירות זה חשוב במיוחד בעת הובלת משרדים).

עוברים דירה? מעבירים משרד? חייגו אלינו למספר 073-7841660 וקבלו הצעת מחיר משתלמת לכל סוגי ההובלות בקריית אתא.

 

לא עוברים לקריית אתא ללא זוארץ הובלות!

 
חברת זוארץ הובלות החלה לספק שירותי הובלה עוד בשנת 1992. במשך כל התקופה הארוכה שבה החברה פועלת בתחום, היא למדה את צורכי לקוחותיה הפרטיים והעסקיים, ולכן כשאתם פונים לזוארץ הובלות, אתם נהנים משלל שירותים חשובים שחוסכים לכם זמן, הוצאות מיותרות וטרחה. מעבר לזאת, לחברה פוליסת ביטוח, המבטיחה פיצוי במקרה של אובדן או נזק. החברה מעניקה שירותי הובלה בקריית אתא עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. בנוסף מקפידה לספק את כל צורכי הלקוחות. לעובדי החברה ניסיון רב במתן שירות הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והם יודעים לתת את המענה הדרוש לכל אדם פרטי, לכל חברה ולכל משרד.