הובלות מנוף

 
המנוף הוא אחד הכלים הכי שימושיים שיש בהובלה, וזה נכון לגבי כל סוגי ההובלות. אם אתם צריכים להעביר את הדירה לקומה גבוהה, אם אתם צריכים להתמודד עם סמטאות צרות מאוד שלא מאפשרות למשאית לעבור או עם כל מכשול אחר, המנוף יכול להיות פתרון. כיצד משתמשים בו במהלך ההובלה?

מתכננים את ההובלה ואת הצורך במנוף

השלב הראשון בהובלות מנוך הוא לתכנן את ההובלה בצורה מדויקת שלב אחר שלב. יכול להיות שההובלה תהיה די פשוטה אך יכול גם להיות שבמהלכה יצטרך צוות ההובלה להתגבר על כל מיני מכשולים כמו למשל מחסור בחנייה, קומה גבוהה במיוחד, חוסר גישה אל חלון הדירה או אל המרפסת וכן הלאה. כדי שכל אלו לא יעכבו את העבודה ויבזבזו זמן אור חשוב מאוד בתאריך המיועד, יש צורך לבצע תכנון קפדני במיוחד שיתגבר על כל המכשולים בקלות. יום הובלה נטול מבעיות הוא יום הובלה מהיר ויעיל יותר וכך גם הלקוח וגם צוות המובילים מרוויח. כמו כן, יש לשקול האם בכלל צריך מנוף.
 
הובלות מנוף
 

ממקמים את המנוף במקום הנכון

אחרי שצוותה הובלה הבין שיש צורך במנוף והוא תכנן את כל השלבים אחד אחרי שהשני, זה הזמן לבצע. ביצוע ההובלה לא תמיד יהיה פשוט כמו התכנון בעיקר כאשר אין מנופאי מוסמך וצוות ששומר על רמת הבטיחות הכי גבוהה שיש. הדבר החשוב ביותר בהובלות מנוף הוא למקם את המנוף במקום הנכון כאשר מיקום שגוי יכול להיות תקלה חמורה שתבזבז זמן רב ואף יכולה לגרום לנפילת הציוד, מה שיכול להוביל לפגיעות ולנזק רב לרכוש. מיקום הנכון חייב להיות במקום הקרוב ביותר אל הגישה הנוחה ביותר אל הדירה, כאשר יש צורך לדאוג שהמנוף גם מקובע היטב.

מעמיסים על במת ההרמה את הציוד

אחרי שהמנוף ממוקם בנקודה הכי טובה להובלה, יש צורך להעמיס את במת ההרמה של המנוף. מנוף הרמה מורכב ממסילה ארוכה שמגיע עד לגובה של למעלה מ-50 מטרים לעתים, כמובן בהתאם לצורך, ועליו יש במתה רמה ישרה. במת ההרמה הזו יכולה להיות מועמסת בציוד במשקל כמה טונות וכך למעשה ההובלה הופכת להיות הרבה יותר מהירה באותה נשימה שהיא נהיית בטוחה יותר. ההעמסה חייבת להתבצע בזהירות רבה כאשר כל הציוד, בין אם מדובר בארגזי קרטון או בחלקי רהיטים גדולים, חייבים להיות מקובעים היטב עם רצועות על הבמה.

הרמת הציוד ופריקתו בתוך במקום החדש

 
אחרי שהבמה עמוסה לגמרי יש צורך להרים את הבמה, כאשר ההרמה בדרך כלל תהיה איטית ומחושבת מאוד. חשוב לזכור שהרמת הבמה ובכלל כל התפעול של המנוף חייבים להתבצע אחרי בדיקות תקינות למנוף שכן כשל בהרמה יכול להיות בעייתי מאוד ואף מסוכן. פריקת הציוד בדירה מתבצעת במהירות רבה יותר מאשר ההעמסה, כאשר יש צורך לעתים לפרוק את הציוד בגג. אנו בזוארץ הובלות מבצעים את כל שלבי ההובלה בצורה הכי טובה שיש עם אחריות מלאה בכל שלב ושלב. איתנו הובלות מנוף הופכות להיות הכי בטוחות שיש, כאשר גם המחיר אינו עומד לתחרות!

כמה עולות הובלות מנוף?

 
העלות של הובלת מנוף מאוד דינמית תלוי בסוג ההובלה - הובלת משרד, הובלת עסק, הובלת דירה וכ'ו... כשמדובר בהובלת דירה, כאשר צריך לזכור שהגובה שאליו יש להרים את הציוד וכמות הפריטים משפיע מאוד על המחיר. חשוב לזכור כי הובלות מנוף יכולות לשנות את ההובלה לטובה כשמתבצעת בזהירות ומקפידים על אמצעי הבטיחות. אם אתם רוצים להיות בטוחים בבחירה, אנו בזוארץ הובלות כאן לשירותכם. הניסיון שלנו יעשה את ההבדל ואתם יכולים להיות רגועים מההתחלה ועד הסוף באחריות!
אז צרו קשר לפרטים נוספים - 072-2646001.
שירותי הובלות מנוף