הובלות מנוף

 
 
המנוף הוא אחד הכלים הכי שימושיים שיש בהובלה, וזה נכון לגבי כל סוגי ההובלות. אם אתם צריכים להעביר את הדירה לקומה גבוהה, אם אתם צריכים להתמודד עם סמטאות צרות מאוד שלא מאפשרות למשאית לעבור או עם כל מכשול אחר, המנוף יכול להיות פתרון. כיצד משתמשים בו במהלך ההובלה?
 

מתכננים את ההובלה ואת הצורך במנוף

 
השלב הראשון בהובלות מנוך הוא לתכנן את ההובלה בצורה מדויקת שלב אחר שלב. יכול להיות שההובלה תהיה די פשוטה אך יכול גם להיות שבמהלכה יצטרך צוות ההובלה להתגבר על כל מיני מכשולים כמו למשל מחסור בחנייה, קומה גבוהה במיוחד, חוסר גישה אל חלון הדירה או אל המרפסת וכן הלאה. כדי שכל אלו לא יעכבו את העבודה ויבזבזו זמן אור חשוב מאוד בתאריך המיועד, יש צורך לבצע תכנון קפדני במיוחד שיתגבר על כל המכשולים בקלות. יום הובלה נטול מבעיות הוא יום הובלה מהיר ויעיל יותר וכך גם הלקוח וגם צוות המובילים מרוויח. כמו כן, יש לשקול האם בכלל צריך מנוף.
 
 
 
הובלות מנוף
 
 
 
 

מתי עוד יש צורך בהובלה עם מנוף?

 
אין ספק שהובלה לקומות גבוהות באופן אוטומטי תהיה הרבה יותר בטוחה כאשר משתמשים במנוף אך בסופו של דבר הובלה כזו יכולה להיות שימושית בעוד מגוון רחב של מצבים. למשל, יכול להיות שיש אפשרות להעלות את רוב הפריטים אל קומת היעד בין אם מדובר על בית פרטי, עסק או משרד, אך יש רהיט אחד גדול או שביר מאוד שאי אפשר להכניס במעלית או בפיר המדרגות. כמו כן יש מקומות רבים שבהם אי אפשר להכניס את הרהיטים או המכונות, בעיקר כאשר מדובר במגזר התעשייתי, בצורה בטוחה.
 
 

אם אתם רוצים להיות בטוחים בבחירה, אנו בזוארץ הובלות כאן לשירותכם. הניסיון שלנו יעשה את ההבדל ואתם יכולים להיות רגועים מההתחלה ועד הסוף באחריות!
אז צרו קשר לפרטים נוספים - 073-7841660.

 
 

מהי הובלה עם מנוף ומדוע היא חשובה?

 
זאת הובלה שמתבצעת באופן זהה לכל הובלה אחרת עד לשלב שבו יש צורך להעלות את הפריטים והרהיטים אל הדירה או המשרד. לעתים משתמשים במנוף גם כאשר יש צורך להוריד את הפריטים הללו אל המשאית כאשר הפעולה מתבצעת באופן זהה בהעלאה ובהרמה והיא כוללת קיבוע אל במת ההרמה. יש שימוש גם במנופי עגורן מידי פעם אך השימוש בבמת ההרמה על מסילת המנוף הוא השימוש הנפוץ ביותר בגלל הנוחות, הבטיחות והיכולת שלה לשמור על ביטחון הפריטים המעברים, יחד עם קלות התפעול והמחיר.
 

כיצד מתבצעת הובלה עם מנוף בפועל?

 
 
כאשר רכב ההובלה מגיע אל היעד הוא ממקם אותו בנקודה הכי טובה להובלה ולהעמיס את במת ההרמה של המנוף. ההעמסה חייבת להתבצע בזהירות רבה כאשר כל הציוד, בין אם מדובר בארגזי קרטון או בחלקי רהיטים גדולים, חייבים להיות מקובעים היטב עם רצועות על הבמה.

מנוף ההרמה מורכב ממסילה ארוכה שמגיע עד לגובה של למעלה מ-50 מטרים לעתים, כמובן בהתאם לצורך, ועליו יש במתה רמה ישרה.
הבמה יכולה להיות בגודל משתנה אך בדרך כלל לא תעלה על כמה מטרים רבועים ויכולה להיות מועמסת בציוד במשקל כמה טונות וכך למעשה ההובלה הופכת להיות הרבה יותר מהירה. בעת הצורך יהיה ניתן להשתמש בה כמה פעמים כדי להעלות כמות גדולה של פריטים. את המסילה יש להרים עד שהיא מגיעה אל חלון המקום אליו עוברים או אל המרפסת, לפי האפשרות שיש בשטח.
 
 
 
שירותי הובלות מנוף
 
 
 
 
לאחר מכן מעמיסים את הבמה, מקבעים את כל הפריטים עליה ומעלים אותם עד לקומת היעד. לאחר מכן פורקים את כל החפצים בזהירות ובמהירות וההובלה למעשה הסתיימה אלא אם יש צורך לעשות עוד נגלה כזו.
 

מי מפעיל את המנוף?

 
אחרי שצוותה הובלה הבין שיש צורך במנוף והוא תכנן את כל השלבים אחד אחרי שהשני, זה הזמן לבצע. ביצוע ההובלה לא תמיד יהיה פשוט כמו התכנון בעיקר כאשר אין מנופאי מוסמך וצוות ששומר על רמת הבטיחות הכי גבוהה שיש. הדבר החשוב ביותר בהובלות מנוף הוא למקם את המנוף במקום הנכון כאשר מיקום שגוי יכול להיות תקלה חמורה שתבזבז זמן רב ואף יכולה לגרום לנפילת הציוד, מה שיכול להוביל לפגיעות ולנזק רב לרכוש. מיקום הנכון חייב להיות במקום הקרוב ביותר אל הגישה הנוחה ביותר אל הדירה, כאשר יש צורך לדאוג שהמנוף גם מקובע היטב.
 

הרמת הציוד ופריקתו בתוך במקום החדש

 
 
אחרי שהבמה עמוסה לגמרי יש צורך להרים את הבמה, כאשר ההרמה בדרך כלל תהיה איטית ומחושבת מאוד. חשוב לזכור שהרמת הבמה ובכלל כל התפעול של המנוף חייבים להתבצע אחרי בדיקות תקינות שכן כשל בהרמה יכול להיות בעייתי מאוד ואף מסוכן. פריקת הציוד בדירה מתבצעת במהירות רבה יותר מאשר ההעמסה, כאשר יש צורך לעתים לפרוק את הציוד בגג. אנו בזוארץ הובלות מבצעים את כל שלבי ההובלה בצורה הכי טובה שיש עם אחריות מלאה בכל שלב ושלב. איתנו הובלות מנוף הופכות להיות הכי בטוחות שיש, כאשר גם המחיר אינו עומד לתחרות!
 
 
 
 

מה המחיר של הובלות מנוף?

 
העלות של הובלת מנוף מאוד דינמית תלוי בסוג ההובלה - הובלת משרד, הובלת עסק, הובלת דירה וכ'ו... כשמדובר בדירה, כאשר צריך לזכור שהגובה שאליו יש להרים את הציוד וכמות הפריטים משפיע מאוד על המחיר. חשוב לזכור כי הובלות מנוף יכולות לשנות את ההובלה לטובה כשמתבצעת בזהירות ומקפידים על אמצעי הבטיחות.
 
 
 
הובלה עם מנוף
 
 
 
 

סרטון המסביר על משאית המנוף

 
 

הובלה עם מנוף למגזר העסקי והתעשייתי

 
כאשר מדובר על המגזר התעשייתי והעסקי מעברים בין מקומות הרבה פחות נפוצים אם כי ממש לא נדירים. כשהעסק רוצה לעבור כתובת הוא צריך להיעזר בהובלה עם מנוף במידה ויש לו מכונות שונות שאי אפשר להעביר בכזו קלות. למעשה הובלה כזו יכולה להיות נוחה הרבה יותר בעיקר למפעלים גדולים שלהם יש מכונות שבלתי ניתנות לפירוק. גם כאשר יש אפשרות לפרק את המכונות לעתים זה פשוט ייקח זמן רב מידי ויסבך את המעבר, מה שיאריך אותה מאוד. יתרה מכך כאשר יש אפשרות לפרק את המכונות שיש במפעלים השונים הפירוק עדיין ישאיר חלקים גדולים מאוד שרק מנוף יוכל להרים.
 

כיצד נבחר את הצוות המתאים?

 
 
כאשר אתם בוחרים בחברת הובלות אתם חייבים לוודא ששירותי המנוף קיימים. אך תיקחו זאת כמובן מאליו כי יכול להיות שאם תעמדו על כך שיהיה שימוש במנוף, הם יצרו קשר עם קבלן חיצוני. זה לא שעבודה עם מנופאי חיצוני זה דבר נדיר שחברות לא עושות בדרך כלל אך בדרך כלל מדובר בצוות שעובד יחד זמן רב ויש ביניהם הסכם מסודר. כך למעשה אפשר להבטיח שהמנופאי יהיה מנוסה, בטוח, אמין וכמובן מקצוען במה שהוא עושה. רק כך תוכלו לשמור על הפריטים שלכם בהובלה. אצלנו בזוארץ תוכלו למצוא את הצוות המקצועי ביותר בעל ניסיון של שנים שיודע את העבודה - אז צרו קשר עוד היום לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר משתלמת!