הובלות מנוף במרכז

 
הובלות מנוף הן הובלות שבהן משתמשים במנוף הרמה ייעודי שנועד לקצר את זמן ההובלה ולספק עוד שלל נרחב של יתרונות. השימוש במנוף הפך להיות נפוץ מאוד בישראל כמדינה מפותחת בעיקר בגלל הבנייה לגובה. הבנייה לגובה, שנקראת גם בנייה רוויה, הפכה להיות יעילה יותר במרכזי הערים וכיום ניתן לראות גם ערים מתפתחות שבונות בעיקר לגובה, כמו למשל באזור תל אביב. הובלות המנוף יכולות להיות שימושיות גם בבנייני מגורים שהגישה למפתן הבית קשה מאוד. הן מתבצעות בכל רחבי הארץ אך יש סיבה מדוע במרכז בחלק גדול מן המקרים הן הכרחיות.
 

כיצד בא לידי הביטוי השימוש במנוף?

 
ביום ההובלה כבר יגיע מנוף ההרמה אל ביתכם. כמובן שאם הבית שלכם הוא בית קרקע או בקומה הראשונה או השנייה אין סיבה למנוף, אך בכל מקרה הוא יכול לשמש גם להורדת תכולת הדירה ולא רק העלתה. כאשר מגיעים אל היעד, תיפתח במת ההרמה של המנוף. על במת ההרמה הזו יועמס כל הציוד לפי המשקל המקסימלי שלו ואיזון שיווי משקל מתאים שימנע תאונות, ולאחר קיבוע הציוד הוא יעלה עם הבמה על מסילה עד לחלון או למרפסת יעד ההובלה.
 

מדוע המנוף נפוץ במרכז?

 
שירותי מנוף במרכז הפכו להיות פופולריות מאוד בעיקר בגלל סגנון הבנייה. אפשר לקחת לדוגמה את העיר רמת גן שהיא אחד הסמלים להובלות מנוף, זאת היא עיר מפותחת והבניינים הגבוהים שבה משקיפים לכל עבר. כדי להגיע לקומות גבוהות אלו יש צורך במנוף גבוה, לעתים אפילו לגובה של 40 מטרים ומעלה.
 
 

מי מבצע את ההובלה ומה יתרונותיה?

 
הובלה עם מנוף יכולה להתבצע אך ורק על ידי חברות הובלות מנוסות. חשוב לבדוק עם החברה האם שירותי המנוף ניתנים ממנה או שהיא עובדת עם קבלן. יש לא מעט חברות שיעבדו עם קבלנים, מנופאים חיצוניים, אך זה בסדר גמור כי החברה מספקת לכם אחריות בעצמה כך שאתם עובדים רק מולה. בכל מקרה חשוב לבדוק את הזמינות ואת שעת ההובלה שמתאימות לכם. יש לשימוש במנוף יתרונות רבים כמו למשל קיצור זמני ההובלה באופן משמעותי, לעתים שעות רבות, וכמובן גם הבטיחות גבוהה יותר בלי סיכון בסבלות בחדר המדרגות.
 
 

מה משפיע על המחיר?

 
המחיר יכול לנוע בין כמה מאות בודדות ולעיתים להגיע עד אלפי שקלים להובלה. מדוע המחיר בטווח כה גדול? כי הוא מורכב מכמה פרמטרים. ראשית, המחיר מושפע מהגובה שאליו המנוף צריך להגיע. מנוף עד גובה 15 מטר יעלה פחות מאשר מנוף לגובה של 45 מטרים לשעת עבודה. כמו כן, משך זמן העבודה משפיע גם הוא.
 
הובלות מנוף במרכז