הובלות מנוף בצפון

 

כיצד ניתנים שירותי הובלות מנוף?

 
שירותי הובלות מנוף בצפון ניתנים על ידי חברות הובלות רבות שפועלות באזור. למעשה החברות יפעלו בכל חלקי הצפון ונדיר למצוא חברה שמגבילה את תחום השירות שלה רק לאזור מסוים לכן רוב החברות עובדות גם באזור המרכז. השירותים מתבצעים כרגיל לחלוטין, כולל שירותי פירוק והרכבה, שירותי אריזה והסבלות עד לרכב ההובלה, אך כאשר יש צורך להעלות את הציוד לקומה גבוה המנוף נכנס לתמונה. למנוף יש במת הרמה גדולה שעליה מעמיסים את כל הציוד, כאשר הבמה יושבת על מסילה שמגיע עד לחלון או למרפסת הדירה. לאחר מכן הציוד מקובע והבמה עולה עד הגעתה ליעד.
 
 

מתי משתמשים במנוף לצרכי הובלה?

 
הובלות מנוף נפוצות בעיקר כאשר יש צורך להעלות ציוד לקומות גבוהות. אמנם המגזר הפרטי הוא הנפוץ ביותר לשימוש זה אך גם המגזר העסקי והתעשייתי משתמשים בשירות זה, בין היתר להעלאה מכונות ורהיטים לקומות גבוהות אך לעתים פשוט כדי לשנע ציוד כבד או שביר שאי אפשר להעלות בשום דרך אחרת. שימוש במנוף לצרכי מעבר מאפיין בעיקר ערים גדולות כיוון שהבנייה הרוויה היא זו ששולטת שם, כאשר במצב כזה אין אפשרות להשתמש במעלית לצרכי הובלה ובטח לא להעלות את הציוד במדרגות בשל הגודל של הפריטים והסבירות לחבלות.
 
 
 
הובלות מנוף בצפון
 
 
 
 

מה משפיע על מחיר שירותי המנוף?

 
המחיר של הובלות מנוף יכול לנוע בממוצע בין 400 שקלים ועד 3000 שקלים בממוצע. זה תלוי בעיקר בגובה שאליו המנוף צריך להגיע כאשר ההבדל בין מנוף עד 15 מטר ומנוף עד 45 מטרים הוא הבדל של מעל אלף ש''ח לכל הפחות. כמו כן, המשקל שיש להרים משפיע על המחיר וגם כמות הפעמים שיש להפעיל אותו, או במלים אחרות כמות הפריטים שיש להרים בעזרתו.
 

שימוש במנוף משתלם והכרחי

 
למה שימוש במנוף כל כך פופולרי? לא רק שזה משתלם יותר, לעתים זה גם הכרחי. תחשבו עד כמה מסוכן מצב בו סבל מרים ארגז עם פריטים בפעם החמישית כאשר בכל פעם הוא עולה מספר קומות ללא מעלית. בסופו של דבר יש סיכוי טוב שהוא ימעד מהעייפות. לעתים יש פריטים גדולים מאוד שאי אפשר לפרק כמו ויטרינה או מקרר גדול ולכן המנוף חוסך בזמן, חוסך בכוח אדם וכך גם חוסך בעלויות. אסור גם לשכוח שהובלות בכל המגזרים יהיו יקרות יותר ככל שהקומות יהיו גבוהות יותר כך שהמנוף לאו דווקא מייקר את המעבר.
 

מעבר בטוח עם חברת זוארץ

 
חברת זוארץ מבצעים הובלות באמצעות מנוף בצפון הארץ, עם ציוד מתקדם וצוות מקצועי נעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, אז צרו איתנו קשר לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר שעוד לא שמעתם! - 073-7841660