הובלות משרדים במחירים משתלמים

 
 
 
חברת זוארץ הובלות מתמחה במתן שירותי הובלות מאז שנת 1992 ויש לנו מוניטין חיובי וניסיון עצום ששמים אותנו בפסגה הברורה בכל הקשור להובלות פרטיות, עסקיות, מפעלים, משרדים וכו' בכל ענף ההובלות בישראל.
החברה מחזיקה ברישיון מוביל מספר 28489623 מטעם משרד התחבורה, אגף מטענים ומל"ח. דבר המכתיב עמידה בכל דרישות הביטוח והאחריות כלפי לקוחותיה.

 

חברת זוארץ הובלות משרדים מובילה בשרות, בניסיון ובמחיר הנכון

 
 
 
 
 
זוארץ הובלות יצרה סטנדרט חדש בענף בשל אמינותה, מקצועיותה, אדיבותה והיא מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים איכותיים:

  • העברת תכולות דירות, הובלות משרדים, מוסדות ומפעלים בכל רחבי הארץ.
  • שירותי אריזה בבית הלקוח או בבית העסק.
  • פירוק רהיטים והרכבתם. אחסון תכולת דירות במחסנים פרטיים לתקופות שונות.
  • ביטוח ואחריות מלאים.
  • התמחות מיוחדת בהעברת מחשבים, ציוד היי טק וכספות.
  • ניתוק מחשבים וחיבורם, כולל שרתים והעלאת רשת.
  • העתקת ארכיונים.
 
 
 
הובלות משרדים
 
 
 
 
 
 
 

למה להעביר את המשרד דווקא עם זוארץ?

 
הובלות משרדים יכולות להישמע לכם די פשוטות ביחס להובלות דירה, אך לחברה לא מנוסה שאינה יודעת כיצד לבצע זאת בסדר הפעולות המתאים ובדרך הנכונה, המשימה יכולה להיות קשה במיוחד. זה בדיוק הזמן שנספר לכם מדוע אנחנו נוביל את המשרד שלכם בדרך הכי טובה שיש.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
החברה מחזיקה בציוד חדיש ומגוון, הכולל עגלות שינוע ומנופים המאפשרים העברת מפעלים וציוד כבד ורגיש ממקום למקום באופן מקצועי ויעיל. כמו גם הובלות משרדים על תכולתם וכל הניירות והרהיטים המשרדיים.

כל שירותי החברה ניתנים תוך הקפדה על מספר ערכים: הגינות, אמינות, אדיבות, בטיחות, מקצועיות ודיוק בלוחות הזמנים שנקבעו. בזכות השירות המקצועי והעבודה האיכותית והמדויקת החברה מתכבדת ברשימה ארוכה של ממליצים שבחרו בשירותיה.
 
 
 
העברת משרדים
 
 
 
 

הובלת משרדים באחריות מלאה

 
אחרי שתבחנו שוב את כל הציוד שיש לכם במשרד יכול להיות שהמעבר הולכת להיות משימה קשה במיוחד, אך בסופו של דבר אם תבחרו בנו תראו עד כמה פשוטה היא יכולה להיות. אחת החששות הכי גדולות של הלקוחות שעומדים לקראת מעבר משרד או באופן כללי מעבר דירה או כל מקום אחר, הוא מה יקרה כאשר יהיה נזק לציוד. אם יש ויטרינה שנשברת או שולחן שנשרט זה יכול לעלות לעסק או למשרד כסף רב, אך לא איתנו. אנו מבטחים את כל ההובלה בכל שלב ושלב כך שהאחריות שלנו היא למעשה השקט שלכם. אין בעיות, וגם אם יש, הגיע הזמן לפצות!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לא מתמהמהים כשמעבירים משרד

 
אי אפשר להתמהמה כשמעבירים משרד כיוון שכל דקה שהמשרד לא פעול, הוא מפסיד תפוקת עבודה והוא מספיד כסף. כאשר מדובר במפעל, עסק או משרד, העניינים שונים לחלוטין מאשר הובלת דירה. כל מי שעובר דירה יודע שיש יום אחד שהוא לא יעשה שום דבר אלא פשוט ידאג שהציוד יעבור בשלמותו, ולא משנה כמה קרובה הדירה ליעד החדש. בסופו של דבר לוח זמנים זה בעייתי יותר אצל המשרד שצריך להמשיך לרצות את הלקוחות או המשקיעים השונים שלו. במקרים אלו יש לשנות מעט את הזמנים כך שהובלות משרדים יכולות להתבצע גם בשעות אחר הצהריים או הצהריים ולא בבוקר.
 

הובלות משרדים באמצעות מנוף הרמה

 
הובלת משרדים יכולה להיות הבה יותר פשוטה כאשר משתמשים במנוף הרמה. לנו בזוארץ הובלות יש מנוף הרמה שתמיד נמצא איתנו והוא יכול לסדר לכם את ההובלה הכי פשוטה שיש. אין לכם ממה לדאוג, אצלנו מועסקים רק בעלי מקצוע מנוסים ומוסמכים וכך כמובן גם המנופאי. בסופו של דבר ההובלה יכולה להיות הרבה יותר פשוטות כשיש מנוף בתמונה, כאשר צריך לזכור כי הוא לא רק הופך את ההובלה למהירה יותר אלא גם בטוחה הרבה יותר. הובלות אלו מתבצעות בתכנון רב, כאשר המחיר שאנחנו מספקים לכם גם בשימוש במנוף יהיה הכי נמוך שיש.
 
 

חושבים על הפרטים הכי קטנים שיש

 
כאשר מבצעים הובלה של משרד, שצריכה להתבצע כמה שיותר מהר, צריך לחשוב על הפרטים הכי קטנים. בסופו של דבר אפילו מחסור בחנייה לרכב ההובלות או אי ידיעת בניין המשרדים בדבר מועד מעבר המשרד המדויק ביעד החדש, יכולים להקשות מאוד על יום ההובלה. חברה מנוסה תדע להנחות אתכם ולספר לכם את כל הטיפים החשובים ביותר כדי שיום ההובלה יעבור בקלי קלות. זה מה שאנו בחברת זוארץ הובלות נספק לכם והבחירה בנו בסופו של דבר תאפשר לכם שקט נפשי שאתם כל כך רוצים בתקופה זו.
 
 

תכנון מדויק ושירותי הובלה נוספים

 
אנחנו מתעסקים בהעברת משרידם כבר שנים רבות, אך יחד עם זאת אנו מספקים עוד שירותים רבים לכל הלקוחות בתחום. שירותי הובלות קטנות לסטודנטים ולזוגות צעירים, הובלות עסקים, מפעלים וכמובן גם הובלות למגזר הפרטי. כל העבודות שאנו מבצעים מתבצעות על הצד הכי טוב שיש, עם אחריות מלאה וכמובן עם יחס אישי וחם לכל אחד. אם אתם רוצים ליהנות מאחד מהשירותים הללו, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!