הובלות קטנות בחיפה

 
 
קיבלתם במתנה מקרר? ההורים נתנו לכם את הסלון הישן שלהם? איך תעבירו אותם לבית החדש? במיוחד בשבילכם, חברת זוארץ הובלות מציעה שירות הובלות קטנות בחיפה. מהי המשמעות של הובלה קטנה? העברה של חפצים גדולים, שמצד אחד לא נכנסים לרכב פרטי ושמצד שני אין צורך במשאית גדולה כדי להובילם.
 

מה אנו מציעים במסגרת ההובלה הקטנה?

 
 
  • הובלה ברכבים מותאמים
  • מחיר נוח, המתאים למספר הפריטים שיש להוביל
  • שירותי פירוק והרכבה של רהיטים במידת הצורך
  • ביטוח על כל הובלה
  • הובלות בכל חלקי הארץ
 
 
 
הובלות קטנות בחיפה
 
 
 
 

זקוקים להובלה קטנה? חייגו אלינו במהרה! 073-7841660
 

שוק יד 2 עם הובלות קטנות

 
בשנים האחרונות התפתח בישראל שוק ענף למדי של יד שנייה. אנשים גילו שדברים שהם כבר לא מעוניינים בהם, יכולים לעניין אנשים אחרים וכך כולם מרוויחים. המוכרים הצליחו להפיק רווח מחפצים שתכננו לזרוק, הקונים חסכו ממון רב ומעבר לכל, נחסך זיהום סביבתי.

שירות הובלות בחיפה הינו חלק בלתי נפרד מאותה מגמה מבורכת של מכירת חפצים מיד שנייה, שכן ללא שירות זה לא הייתה שום דרך להעביר מבית אחד לבית אחר מוצרי חשמל, רהיטים ושאר מוצרים גדולים.
 

הובלה קטנה אך חשובה

 
יש לזכור כי אין להפחית בחשיבותה של ההובלה הקטנה, שכן מדובר בסופו של דבר בהעברה של חפצים שאתם זקוקים להם. מסיבה זו, חשוב לבחור מובילים טובים עבור הובלה זו בדיוק כמו שהייתם בוחרים בחברה טובה אם הייתם מעבירים את כל תכולת הדירה שלכם.

חברת זוארץ הובלות מעמידה לרשותכם ותק וניסיון שנצברו במשך עשרים שנות עבודה בתחום, והם תמיד זמינים עבורכם למתן שירות איכותי ומהיר, המותאם לצרכים שלכם.