הובלות קטנות בקריות

 

מתי יש צורך בהובלה קטנה בקריות?

 
הובלות קטנות הן למעשה הובלות של כמה פריטים או פריט בודד אחד. לעומת זאת כאשר יש פריט אחד בלבד או כמה פריטים ספורים הרי שההובלה הופכת להיות פחות משתלמת כיוון שחברת ההובלות תתמחר שירות כזה במחיר גבוה יותר לעומת הובלה שבה מובילים דירה שלמה. עם זאת הובלות מסוג זה עוזרות לאנשים שקונים פריטים או רהיטים יד שניה ואין להם רכב להוביל את הרהיט, או שאין להם עזרה מאנשים אחרים. זוגות צעירים וסטודנטים הם קהל היעד העיקרי.

 
 

כמה עולה הובלה קטנה?

 
הובלו קטנות בקריות יכולות לעלות 200 שקלים ויכולות גם להגיע למחיר של 500 שקלים ומעלה. הסיבה לטווח המחירים הרחב הוא מגוון השירותים שיכולים להינתן ביחד עם ההובלה. יכול להיות שהעבודה תכלול גם שירותי מנוף והוא לבד יעלה בערך 300-600 שקלים. כמו כן יכול להיות שהלקוח ייעזר בשירותי אריזה או שירותי פירוק והרכבה שיעלו מעט יותר. כמובן שיש חשיבות גם למרחק בין נקודת המוצא ליעד ולכן אי אפשר לדבר על המחיר הספציפי בלי כל הנתונים הללו.

 
 
 
הובלות קטנות בקריות
 
 
 
 

מה עוד משפיע על מחיר ההובלה?

 
מחיר ההובלה יכול להיות מושפע גם מהחברה עצמה. חשוב לזכור שישראל פועלת כשוק חופשי וכל חברה עצמאית יכולה לקבוע לעצמה מה יהיה המחיר. המחיר יכול גם להיות גבוה יותר בקיץ לעומת בחורף והוא יכול להיות גבוה יותר לפי סוג הפריט, הרי פריט שביר וגדול מאוד יהיה יקר הרבה יותר להובלה מאשר פריט קטן יחסית שאפשר לסחוב על ידי שני אנשים בלי בעיה. מחיר ההובלה נתון גם לוויכוח אך חשוב לזכור שהגמישות במחיר בהובלות קטנות תהיה נמוכה מאוד ולכן יש להתמקח בנימוס ולא להגזים. אם אתם רוצים לקבל את המחיר הכי טוב אתם צריכים לבצע סקר שוק מעמיק ומקיף.

 

כיצד ההובלות מתבצעות בפועל?

 
ההובלות הקטנות מתבצעות בדיוק כמו הובלה רגילה אך עם שינויים קטנים שלעתים לא יהיו משמעותיים. תחילה יש צורך לברר מה המרחק אל היעד ומאיפה המוצא ולאחר מכן להבין מה בדיוק הוא מוביל. לאחר מכן יש להתחיל להתכונן להובלה בצורה מסודרת לוגיסטית וניהולית. קובעים עם הלקוח את השעה בא אוספים את הפריט או הרהיט, כאשר לעתים השעות בהובלות קטנות יהיו גמישות יותר כי זה חלק מהמחיר הזול. לאחר מכן מורידים את הפריט ומצרפים אותו לטנדר או משאית, בה הוא יקובע היטב.

 

אלו רהיטים בדרך כלל מעבירים?

 
הובלות קטנות בקריות יכולות לסייע למגוון רחב של אנשים בהעברת כל פריט שהם רוצים, כולל רהיטים קטנים כמו למשל כורסה או שולחן לסלון ועד מקררים, פסנתרים ורהיטים גדולים ומסובכים אחרים. הרהיטים העיקריים שעוברים הם בדרך כלל שולחן, ספה, כלי מוזיקה, מיטה, מזרון וכן הלאה. חשוב לזכור כי פריטי מוזיקה כמו פסנתר למשל, יכולים להיות מסובכים למעבר ולכן יש צורך בהובלה מקצועית וזאת על אך שמדובר בפריטים שאינם נפוצים כל כך.