הובלת מטענים

 

אלו מטענים דורשים הובלה?

 
כאשר מדברים על מטענים מתכוונים למטענים אוויריים או ימיים שמגיעים ממדינות אחרות לצרכי ייבוא. הם יכולים להיות בהזמנה של מפעל מסוים שצריך את החלקים הללו לצרכיו או של חברת יבואן שמתכוונת לשווק את המוצרים הללו בארץ.

המטענים הללו יכולים להיות מוצרים כבדים מאוד כמו כלי רכב וגם קטנים וקלים כמו למשל מזון, מוצרי טקסטיל וכן הלאה. אלו אמנם מגיעים לנמלים שנמצאים באשדוד או בחיפה אך זה לא היעד האחרון שלהם, הם צריכים להגיע למחסנים של החברות ולכן יש צורך בהובלה יבשתית המתבצעת על ידי חברות הובלות.

 
 

מי צריך שירות הובלת מטענים?

 
שירותי זה חשוב מאוד בעיקר למגזר העסקי. המגזר התעשייתי ייעזר בשירות הובלת מטענים בצורה מופחתת בגל להסיבה שבדרך כלל המפעלים ייצרו את התוצרים שלהם בארץ ורק במקרים נדירים כאשר יש צורך בחלקים מסוימים בחו''ל באופן שוטף הובלת מטענים תהיה רלוונטית עבורם. שירות זה חשוב מאוד גם לחברות יבוא כיוון שזה הפתרון הטוב ביותר לשינוע הסחורה מהנמלים.

 
 
 
הובלת מטענים
 
 
 
 

רכבים מתאימים להובלת מטענים

 
כדי להוביל את המטענים יש צורך ברכבים ובציוד שינוע מתאים, כמו למשל מלגזות או עגורנים. אי אפשר לשנע ציוד רב שנמצא בתוך מכולה בלי משאית שתהיה לפחות בגודל שלו, כאשר לרוב מדובר במשאיות גדולות, לפחות סמי טריילר. המשאיות הללו יכולות להיכנס עד למקום בו נמצא הציוד והן צריכות אישור מיוחד לשם כך, ואפשר להיעזר בציוד הרמה שנמצא בנמל אך כמובן בתשלום. לכן חשוב לעבוד עם חברות שיש להן גם כלי שינוע מתאימים וגם אמצעי הרמה מגוונים שבעזרתם הן יוכלו לספק לכם את השירות הכי טוב שיש, כאשר שירות זה יסיר מכם כל דאגה.

 

מה המחיר?

 
חשוב לזכור כי כאשר הציוד מגיע לנמלים הוא יכול להתאחסן בהם פרק זמן מסוים ולאחר מכן על מקבל המטען לשלם קנס. זו רק דוגמה אחת כיצד התנהלות לא נכונה יכולה לעלות לכם יותר, ותפקידה של חברת ההובלות הוא לחדד גם את הנושאים האלו מתוקף הניסיון שלה.
להובלת מטענים יש טווח מחירים רחב מאוד כיוון שהוא מושפע מפרמטרים רבים, כמו למשל מרחק ההובלה, כמות המשאיות שנדרשות לשינוע, משקל הציוד והנפח שלו, הצורך באמצעי הרמה וכו'.

התקשרו אלינו עכשיו להצעת מחיר אטרקטיבית 073-7841660