הובלת מכולות בצפון

 

מדוע הובלה של מכולה מורכבת?

 
יש לא מעט הובלות מסובכות, כמו למשל הובלה של מקררים, פסנתרים או ויטרינות. לצד כל הפריטים והרהיטים הללו ניתן לציין עוד פריט אחד, שקשה גם לקרוא לו פריט כי הוא עצום בגודלו, שגורם לכל שאר הפריטים והרהיטים שמובלים להיראות פשוטים להובלה. זוהי המכולה שהיא למעשה כלי אחסון נפוץ מאוד שמשמש גם אוניות גדולות וכמובן גם חברות בנייה, לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים. נדמה שלא צריך לציין מדוע ההובלה של המכולה היא אחת ההובלות הקשות ביותר כאשר מדובר על מכוהל ששוקל 20 טון לפחות, עשויה ממתכת חזקה והמבנה שלה מקשה מאוד על התפיסה שלה בכל דרך.

 

מי צריך להעביר מכולות בצפון?

 
 
זאת אולי נשמעת לכם כמו משימה שרק מפעלים יצטרכו לעבור אך זה לא מדויק. יש לא מעט לקוחות עסקיים ואפילו לקוחות פרטיים שצריכים להעביר מכולות, כאשר במכולה אפשר לאחסן כל מה שרוצים. מהמגזר הפרטי שהוא הפחות נפוץ לשירות זה. המגזר הפרטי משתמש במכולות בדרך כלל כדי לאחסן את הציוד שלו כאשר הוא עובר לחו"ל או לטווח הארוך כי הוא לא צריך את הפריטים הללו יותר, כאשר המקרה השני נדיר יותר. במצב כזה המכולה תגיע עד לביתו, ממש כמו שהיא מגיעה עד לעסק או עד למפעל כדי להעמיס את הפריטים או המוצרים שיש להעביר.

 
 

כיצד ניתן לבצע את ההובלה?

 
לעתים הובלת מכולות מתבצעת ישירות מהנמל לבית העסק וכך ניתן להעביר מוצרים או חומרים גלם רבים בבת אחת בלי לפרוק את המכולה. זו שיטה מעולה אך היא מצריכה עבודה כפולה מצד אותו מוביל. למעשה חברות ההובלות הן אלו שמבצעות את העבודה הזו, כאשר יש לחברות אלו שירותי מנוף. העגורן שבו משתמשים במהלך ההובלה הוא עגורן קטן יחסית שנועד רק להרים את המכולה מעט כדי שהמשאית תיכנס מתחתיה וכמובן כדי להוריד את המכולה. המכולה נקשרת למנוף בשרשראות חזקות מכל אחד מארבעת צדדיה. ביצוע ההובלה מתבצע בזהירות ובמקצועיות רבה.

 

כמה עולה להוביל מכולה בממוצע?

 
הובלת מכולה בצפון היא לא עסק זול ומכולה אחת תעלה לכם בערך החל מאזור האלף שקלים ומעלה. חשוב לזכור שהמחיר של שירות זה יכול להשתנות מכיוון שהוא תלוי במספר גורמים נוספים. חשוב לזכור כי הובלת המכולות יכולה להיות פשוטה יותר אם מדובר בחברה מנוסה שעושה את הפעולה הזו כבר שנים רבות, וזה הזמן לזכור שלא מדובר בשירות הובלות רגיל ולכן לא כל חברה תהיה עם ניסיון ספציפי לעבודה שכזו.

 

מה עוד משפיע על מחיר ההובלה?

 
המחיר שתצטרכו לשלם על הובלת מכולות בצפון יכול להיות גבוה הרבה יותר מ-1000 שקלים אם מדובר על מכולה מלאה. אם המכולה מלאה רק באופן חלקי לרוב המחיר יהיה נמוך יותר אך חשוב לזכור שלעתים הפרמטר הזה כלל לא משמעותי כיוון שגם אם המכולה ריקה עדיין יש צורך במנוף כדי להרים אותה, הרי המנוף יכול להרים אותה גם מלאה והאנרגיה שהוא מפעיל הוא לא עיקרי המחיר. כמו כן המרחק שיש לעבור עם המכולה הוא פרמטר משמעותי יותר למחיר והוא יכול להגדיל אותו.

 
לפרטים נוספים צרו קשר וחברת זוארץ ישמחו לעמוד לשירותכם 073-7841660
 
הובלת מכולות בצפון
 

סרטון המסביר כיצד מתבצעת הובלה של מכולות