הובלת מפעלים

 
מעבר דירה הוא אינו פשוט, גם מעבר משרד לא יהיה קל כמו שהוא נראה אז על אחת כמה וכמה הובלת מפעלים תהיה משימה מורכבת, ארוכה וקשה. עם זאת, אם תבחרו בחברת הובלות מקצועית שגם הובלת מפעלים היא אחד מתחומי ההתמחות שלה, תוכלו לקבל חוויה הרבה יותר טובה.
 
 

המורכבות בהובלת מפעל

 
להעביר מפעל שלם למקום אחר זו לא משימה פשוטה ואפילו בלי שניכנס לפרטים אפשר להבין מדוע. קודם כל, המפעל גדול מאוד. מפעל לא יהיה בגודל של משרד גדול ולא יהיה בגודל של בית גדול ואפילו לא וילה פרטית. מפעל, אפילו קטן יחסית, יכול להיות פי שלוש בגודלו מגודלה של וילה גדולה וכמובן שאי אפשר להשוות את הממדים שלו גם למקומות הגדולים ביותר במגזר העסקי. כמו כן, המורכבות של ההובלה הזו ממשיכה גם ברהיטים ובמכונות שנמצאים בו. הרהיטים יהיו עיקר המעבר בהובלות של המגזר הפרטי והעסקי אך במפעל יש צורך לשנע מכונות כבדות שחייבות לקבל יחס אישי.
 
 
 
הובלת מפעלים
 
 
 
 

הובלות מיוחדות של פריטים בכמויות גדולות

 
הובלת מפעלים ממשיכה להיות מורכבת גם בגלל כמות הפריטים. אסור לשכוח שלא רק מכונות ורהיטים צריכים לעבור אלא גם כמות גדולה של מוצרים. בין אם מדובר במפעל מתכות, מפעל מזון או מפעל תרופות, יש צורך להוביל את כל המוצרים המוכנים ולמעשה את כל המחסנים שלו. למפעלים יכולים להיות שטחי אחסון גדולים שמצריכים צי רכבים גדול מאוד שחייב להיות אצל חברת הובלות מקצועית ולעתים יהיה צורך בהובלה בקירור כדי לשמור על המוצרים גם בעודם בדרך, אפילו אם מדובר בהובלה למקום קרוב יחסית. יש עוד סיבות רבות מדוע ההובלה מסובכת אך זה הזמן דבר על הפתרונות להובלה נוחה.
 

כיצד מעבירים מפעל בצורה נכונה?

 
כדי להעביר את המפעל בצורה הנכונה ביותר יש צורך העביר אותו בשלבים, כאשר אתם חייבים להיעזר בחברת הובלות מקצועית. אנו בהובלות זוארץ מבצעים את המשימה הזו כבר שנים ואנו יכולים לעמוד גם לשירותכם, כאשר תחילה יש צורך להגיע למפעל ולהבין מה בדיוק צריך להעביר וכיצד הוא בנוי. חשוב לבצע את התכנון המוקדם כמה שיותר במדויק כדי שלא יהיו מכשולים בדרך, מה שלבטח יקרה לחברות שאינן מנוסות ובטח אלו שלא ביצעו מעולם משימה כה מורכבת. יש להחליט מה יהיה סדר הפעולות הנכון בהתאם לרצונות המפעל כי צריך לזכור שכל יום ללא ייצור הוא הפסד גדול עבורו.
 
 

הובלה מקצועית בכל שלב ושלב

 
הובלת מפעלים חייבת לכלול את כל השלבים כולל פירוק, הרכבה, אריזה וכמובן גם שירותי מנוף. שירות פירוק והרכבה שאנו מציעים בהובלות זוארץ יהיה מקצועי ומותאם לסוג המפעל והמוצרים והמכונות שיש לו. הפירוק צריך להתבצע בצורה חכמה ולעתים אי אפשר לבצע אותו עד לרמה הכי מפורקת שיש כי לעתים זה פשוט לא כדאי, פחות נוח או שאין בכך טעם. עם זאת, האריזה חייבת להתאים גם לחלקים הגדולים ביותר ולכן יש צורך בחומרי אריזה מגוונים. לביצוע מושלם של כל המשימות האלו יש צורך בכוח אדם גדול וזה עוד אחד מהיתרונות שלנו בהובלות זוארץ.
 
 

שימוש במנוף והובלה אחראית

 
ללא שימוש בהובלות מנוף יהיה קשה מאוד לבצע הובלות מפעלים. הובלת מפעלים היא סיפור קשה מבחינה פיזית כיוון שיש מכונות ששוקלות לא מעט ויכולות לפגוע במובילים ובסבלים, מה גם שהן יסכנו את המוצרים שמורמים ויהפכו את כל ההובלה להרבה יותר איטית. ההובלות שלנו תמיד מתבצעות באחריות מלאה והניסיון שלנו עושה את ההבדל. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
 
 
 
הובלות מפעלים