הובלות משרדים במרכז

 
ההובלות המוכרות ביותר הם אמנם הובלות דירה אך למעשה הובלת משרדים מתבצעת לא פחות ממנה. משרדים רבים עוברים ממקום למקום בארץ כאשר לא רק תל אביב זוכה לגידול מרשים בכמות המשרדים אלא גם ערים כמו רמת גן, חיפה, גבעתיים ובאר שבע. אנו חברת זוארץ כאן כדי לספק לכם עוד כמה פרטים חשובים על הדרך הנכונה ביותר להוביל את המשרד.
 
 

הגיע הזמן לעבור? עברו במקצועיות

 
הובלות משרדים במרכז ובכל שאר חלקי הארץ לא יכולה להיות עוד הובלה פשוטה וחובבנית שתבצעו לבדכם. אין ספק שהעברת משרדים נתפשת בעיני רבים כהובלה הרבה יותר פשוטה וקצרה מהובלת דירה, ולמען האמת אם נשווה את ההובלות הממוצעות בשתי הקטגוריות נבין שזה באמת נכון. מה שלא נכון הוא לחשוב כי הובלת משרדים תהיה פשוטה יותר ואפשרית באופן עצמאי בגלל הנתון הזה מה שיתגלה כטעות חמורה שיכולה להוביל לפגיעה בבריאות שלכם ולהרס של פריטים. אם אתם לא רוצים לפגוע בגב שלכם במהלך ההובלה, אם אתם לא רוצים שמסך המחשב יישבר, אנו כאן בשבילכם.
 
 
 
הובלת משרדים במרכז
 
 
 
 

הובלה בטוחה עם חברת זוארץ

 
הובלות משרדים במרכז חייבות להיות הכי בטוחות שיש. הבטיחות בהובלה היא אולי הדבר החשוב ביותר כי בסופו של דבר מספיק שמסך מחשב או מקרן אחד יישבר, וכל ההובלה תהפוך להיות סיוט שבזבז לכם לא מעט כסף בגין הפריט השבור. אצלנו אתם מקבלים אחריות מלאה לכל שלבי ההובלה וכך אתם יכולים להיות בטוחים בשני דברים: ראשית, גם במידה ויהיה נזק הוא יכוסה על ידינו. שנית, אנו עד כדי כך בטוחים בעצמנו ובהובלה שאנו מספקים ללקוחות שלנו שאין לנו בעיה לומר לכם כי אנו מעניקים לכם אחריות מלאה! ככה זה כשהאמינות ושירות הלקוחות הם ערך חשוב ביותר!
 

כיצד מתבצעות הובלות משרדים במרכז?

 
  • כשאנו בזוארץ הובלות מבצעים הובלות משרדים ללקוחות שלנו אנו תחילה צריכים לקבל את כל הנתונים לגבי ההובלה. לאן צריך לעבור? מה כמות הפריטים המוערכת? האם יש פריטים מיוחדים? מהן השעות שנוחות למעבר עבור הלקוח? רק חברה שלוקחת את כל הפרטים כדי ליצור תמונה כמה שיותר גדולה ומדויקת יכולה להיות החברה המומלצת להובלה גם עבורכם.
  • מועד ההובלה כמובן תלוי בלקוח ובעדיפות שלו, אך אנו בזוארץ הובלות מציעים גם הובלות בקיץ וגם הובלות בחורף. שוב דבר לא יעצור אותנו מהובלה איכותית ובטיחותית ואתם בתור לקוחות יכולים להיות רגועים כי תמיד המחירים שלנו יהיו הכי משתלמים שיש. מבחינת יום ההובלה, בדרך כלל ההובלות יתבצעו בשעות הצהריים וזאת כדי לא לפגוע ביום עבודה שלם.
  • כדי להוביל את המשרד בצורה נבונה יש צורך לפרק את כל הרהיטים שניתן לפרק. אמנם במשרד אין רהיטים רבים ומורכבים כמו בהובלות דירה אך בכל זאת יש כמות לא מבוטלת של שולחנות, ארונות, מדפים וכן הלאה. פירוקם לחלקים קטנים יותר תאפשר הובלה קלה יותר ובטוחה יותר כיוון שהם יהיו ארוזים היטב, וזהו עוד שלב חשוב שאנו נותנים לו שירות מקצועי.
  • שלב האריזה הוא אחד השלבים הכי חשובים שיש בהובלה כולה. ללא אריזה אי אפשר לספק אחריות מאלה שכן רק אריזה מקצועית ומותאמת לפריטים, מבחינת גודל וסוג, יכולה למנוע שבר או נזק. חשוב לזכור כי בכל מקרה הפריטים שנמצאים באריזה ייחבטו או יזועזעו במהלך ההובלה, ורק חומרי האריזה שעוטפים את הפריט יוכלו למנוע את הנזק שיכול להיגרם לו.

אנו בזוארץ הובלות כאן תמיד לשירותכם להוביל את המשרד שלכם כמו במרכז כך בכל מקום אחר בארץ ובכל עונה. אנו נשמח לשמוע מכם עוד היום כדי להפוך גם אתכם ללקוחות מרוצים - אז צרו עמנו קשר עוד היום!