הובלת רהיטים

הובלת רהיטים במחירים אטרקטיביים התקשרו לזוארץ עכשיו: 072-2646001 עוברים דירה? למה לסנג'ר את האבא, האחים והחברים לעזור לכם להוביל את הרהיטים? תנו לסבלים של זוארץ לעזור לכם. כי הבריאות שלכם היא חשובה!

המרכיבים המשמעותיים טרם הובלת רהיטים

כשאתם עוברים דירה לכתובת חדשה, או כאשר אתם מעתיקים את כתובת המשרד שלכם ליעד חדש, מדובר בתהלי שצריך להתבצע בצורה נכונה. החלק המהותי ביותר של תהליך המעבר הוא כמובן ההובלה, ובמהלך ההובלה עצמה המרכיבים המאתגרים ביותר בכל מה שנוגע להובלתם הם ללא ספק הרהיטים השונים. החל מרהיטי הסלון כמו הספות והשולחנות, דרך המיטות שבחדרי השינה ועד הארונות השונים – הרהיטים הם גם מרכיבים יום יומיים חשובים במיוחד מהבית או המשרד, וגם מרכיבים שלא פשוט כלל וכלל להעביר ולהוביל בצורה נכונה. לשם כך, יש לפנות לשירות מקצועי של הובלות רהיטים.
 

הובלת רהיטים זה זוארץ - לכל רהיט יש פיתרון!

הובלה של רהיטים, נראית ללא מעט אנשים פעולה פשוטה ואלמנטרית: פשוט מגייסים כמה חברים להוריד את כל הריהוט ולהעמיס על הרכב והופ מגיעים לדירה החדשה. אבל האמת היא שפעולה זו עלולה לסכן אתכם מאוד. תנועה אחת לא נכונה ואתם או יקירכם עלולים למצוא את עצמם בבית החולים.

כיצד מתבצעת הובלה מקצועית של רהיטים, ומהם היתרונות של שירות מקצועי?

  • איך עושים את זה נכון? ישנן כמה וכמה אפשרויות לביצוע נכון של הובלות רהיטים. אפשרות אחד היא של הובלה קלאסית וזהירה של הרהיטים השונים, כאשר ניתן להעביר אותם בצורה שלמה מהדירה למשאית ההובלה ולדירה החדשה. עם זאת, ישנם גם מצבים בהם יהיה צורך בשירות של פירוק והרכבה, שכן הרהיט בצורתו השלמה יהיה גדול מדי. במצבים כאלה יש לוודא כי חברת ההובלות יודעת לספק את כל מה שנחוץ בהקשר זה. מצב שלישי ואפשרי הוא צורך במנוף – כאשר הרהיטים גדולים במיוחד ופירוקם סבוך, והגישה הבעייתית לדירה מכתיבה שימוש במנוף.
  • היתרונות של שירות מקצועי – כשאתם פונים לשירות מקצועי כמו של זוארץ הובלות עבור מעבר הדירה או המשרד שלכם, בדגש על כל מה שקשור להובלות רהיטים, אתם מבטיחים לעצמכם את התהליך המקצועי ביותר – שכן שירות מקצועי כמו שלנו ידע לנתח את המצב בצורה המדויקת ביותר, ולבחור את תהליך ההובלה המתאים ביותר עבור כל רהיט ורהיט, להובלה בטיחותית ויעילה ללא נזקים.
הובלת רהיטים

למה ליטול סיכונים מיותרים

ידע מקצועי, מיומנות וניסיון עשירהליך הובלת הרהיטים הוא מורכב למדי: יש קודם כל לפרק את הרהיטים הגדולים, לאחר מכן להוריד אותם ולהעמיס אותם על הרכב, ובסופו של דבר גם להעביר אותם למקום החדש ולחבר אותם מחדש. כל שלב בהליך זה דורש ידע מקצועי, מיומנות וניסיון, הן על מנת לשמור על הגוף כדי שחס וחלילה לא ייפגע, והן על מנת למנוע מהריהוט להישרט או להיפגע באופן אחר. לכן, חשוב מאוד להיעזר בשירותיה של חברת הובלות. פירוק, הובלת רהיטים והרכבה אנו מעמידים לשירותכם מובילים בעל ידע עשיר וניסיון רב בהובלת רהיטים. במידת הצורך, תוכלו גם לקבל שירותי נגרות הכוללים פירוק רהיטים לפני הובלתם, והרכבתם מחדש במקום היעד.

כמו כן, המובילים ידאגו לעטוף את כל הריהוט בחומרי האריזה הנחוצים, על מנת לשמור עליו מכל פגיעה אפשרית, ולהבטיח שהחפצים שלכם יגיעו שלמים ובטוחים למשכנכם החדש.

רוצים להימנע מהפתעות לא נעימות? פנו אלינו עוד היום ותיהנו משירות אדיב, מיחס אישי ומשקט נפשי.

כשעוברים דירה, אחד החלקים החשובים ביותר של המעבר וההובלה הוא הובלת הרהיטים

מעבר דירה הוא לא עניין של מה בכך – מדובר בתהליך ששואב אותנו ודורש מאתנו הרבה מאוד מאמצים וכמובן שגם הרבה מאוד משאבים כספיים ואישיים, ואנחנו צריכים להיות ערוכים אליו בצורה הטובה ביותר בכדי להפוך אותו לכמה שפחות מסובך. בהקשר זה חשוב להבין כי מעבר הדירה עצמו יעבור בצורה כמה שיותר חלקה כאשר הדירה שלנו תעבור פיזית בצורה כמה שיותר חלקה – כלומר כאשר שירות ההובלה יהיה איכותי ומקצועי. אחד המרכיבים המסובכים ביותר של ההובלה הוא הובלת רהיטים – שכן מדובר במרכיבים המהותיים ביותר של חיי היום יום שלנו, אך גם באלה הקשים ביותר להובלה. כעת, נבין בדיוק כמה שירותים מקצועיים בתחום זה עולים, ומדוע חשוב לפנות לשירות מקצועי עבורם.

כמה עולות הובלות של רהיטים, ומדוע חשוב לפנות לשירות מקצועי עבור משימה זו?

  • עלויות כלליות – העלויות הכלליות של הובלות רהיטים תוכלנה להיות דינמיות למדי, בהתאם לצרכים השונים והמדויקים של כל מעבר, בהתאם לכתובת המוצא ולתנאי ההוצאה של הרהיטים, ובהתאם לכתובת היעד בהתאם. באופן כללי, כאשר המעבר מבוסס אך ורק על מספר מצומצם של רהיטים בבניינים עם מעלית, העלות יכולה להיות נמוכה למדי – 200-500 ₪ בממוצע. עם זאת, במרבית המקרים תהיה עלות נוספת לכך, והובלת הרהיטים תנוע כחלק מתהליך מעבר הדירה, בטווחי מחירים של 600 ₪ בדירה קטנה ועד 3,000 ₪ בדירות גדולות, עם תוספות של 200-300 ₪ על פירוק והרכבה של רהיטים.
  • יתרונות – שירותים מקצועיים של הובלות רהיטים מבטיחים כי תנחתו עם שתי רגליים על הקרקע – בכניסה שלכם לדירה החדשה הרהיטים יהיו כבר מורכבים ואיכותיים, נעימים לשימוש בדיוק כפי שהם היו קודם, וללא נזקים ושחיקה מתהליך המעבר עצמו. החשיבות של מצב זה היא מהותית ביותר עבור איכות תהליך המעבר כולו.

הובילו את הרהיטים שלכם בצורה מקצועית, והבטיחו נחיתה עם שתי רגליים על הקרקע

כל שנשאר לכם לעשות כעת הוא למצוא שירות ברמה הגבוהה ביותר עבור הובלת הדירה שלכם, בדגש על כל מה שקשור להובלות רהיטים. כיום, עם המשאבים העומדים לרשותכם, לא צריך להיות מדובר במשימה קשה כל כך.