העברת דירות

 
 
איך עוברים דירה בלי לשבור את השגרה ובלי הרבה כאב ראש? מזמינים עכשיו שירותי הובלת דירות של זוארץ הובלות ופשוט עוברים בלי לחשוש! לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו 073-7841660 ונשמח לעבור לשירותכם.
 

מה חשוב לדעת על העברת דירות

 
מעבר לבית חדש הוא תמיד מרגש, אבל אין ספק שההתרגשות משולבת עם חששות ופחדים המעלות את השאלות הבאות - האם החברה תגיע בזמן? האם כל הציוד יגיע הביתה בשלום? האם המחיר שאנחנו אמורים לשלם לא גבוה מדיי? איך נספיק לארוז את הכול עד ליום ההובלה?
על מנת שהמעבר יעבור לכם כמה שיותר בקלות, צוות המובילים המקצועיים של זוארץ ריכז עבורכם מספר טיפים שאם תיישמו אותם בפועל תראו שהכול יהיה בסדר.
 

טיפים למעבר דירה

 
  • בצעו הכנה מוקדמת – אל תחכו לרגע האחרון. התאריך של העברת דירות נקבע מספיק זמן מראש, כדי לאפשר לכם לארוז את כל הציוד בצורה רגועה ובלי לחץ. אם תתחילו לארוז בין שבועיים לחודש לפני התאריך המיועד, תגיעו ליום ההובלה כשאתם הרבה יותר רגועים מאשר אם תתחילו רק יום קודם.

  • קבלו עזרה – אם אתם חושבים שתהיה לכם בעיה להספיק לעמוד בלוחות הזמנים, אפשרו לעצמכם לקבל עזרה. זוארץ מציעה לכם שירותי אריזה מקצועיים הניתנים על ידי צוות מנוסה, אשר בתוך יום אחד יסדרו את כל הציוד שלכם בארגזים. נכון, תצטרכו לשלם קצת יותר, אבל לפחות תוכלו להיות בטוחים שהדברים יתבצעו כמו שצריך ובזמן.

  • ודאו אריזה חזקה – על מנת להבטיח ככל שאפשר שכל הארגזים יגיעו ליעדם בשלום, רגע לפני שהמובילים מגיעים ודאו שכל הארגזים סגורים היטב על מנת שלא ייפתחו במהלך ההובלה.

  • דאגו לפירוק הרהיטים – העברת דירות כוללת, מן הסתם, גם הובלות של רהיטים שאי אפשר להוביל בשלמותם. על מנת שלא לעכב את התהליך, יש לדאוג לכך שכל הרהיטים יהיו מפורקים כמו שצריך, ללא ברגים או זיזים בולטים שיכולים לסכן אתכם ואת המובילים.

אם אין באפשרותכם לפרק לבד, תוכלו להיעזר בשירותי פירוק הרהיטים של זוארץ, הניתנים על ידי נגר מומחה שגם ירכיב את הרהיטים בבית החדש.

 

זוארץ הובלות אתכם לאורך כל המעבר

 
אין ספק, שאם תקפידו ליישם את הטיפים שלעיל במהלך הפרוצדורה של העברת דירות – רוב הסיכויים שהכול יעבור בשלום. בכל מקרה חשוב לברר את היקף הביטוח שניתן על התכולה ולסכם את כל תנאי העבודה בכתב, על מנת שלא תהיינה אי הבנות ביניכם לבין המובילים.

לקבלת טיפים נוספים בנושא העברת דירות ולהזמנת הובלה מקצועית חייגו 073-7841660 וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.