טיפול בעסקים עם שירותי זוארץ הובלות

 
המחלקה העסקית של זוארץ הובלות פועלת מאז שנת הקמתה של החברה ב-1992. מאז ועד היום משרתת החברה לקוחות עסקיים גדולים וקטנים ומספקת להם שירותי אחסנה, אריזה והובלה מתקדמים הכוללים את כל מה שצריך להעברה בטוחה, נוחה וקלה. הניסיון שצברה החברה במהלך כל שנות פעילותה מאפשרים לה להעביר בבטחה את כל סוגי התכולה, כולל ציוד אלקטרוני ודיגיטלי, חדרי מחשבים, שרתים, חדרי תקשורת, רהיטים מכל הסוגים ובעצם את כל התכולה הקיימת במשרדים, במוסדות ובמפעלים.
 
 

כל הציוד הדרוש

 
ברשות זוארץ הובלות קיים כל הציוד הדרוש לביצוע הובלות מקצועיות, כולל משאיות, מנוף, עגלות שינוע ועוד. הציוד החדיש והמתקדם מאפשר לחברה לבצע את כל סוגי ההובלות, כולל העברת חפצים כבדים, כספות וציוד רגיש במיוחד.
 

סדר שעושה את ההבדל

 
על מנת שהעבודה תתנהל בצורה הטובה ביותר, הצוות המקצועי של החברה דואג לבצע אותה בצורה מסודרת ומאורגנת, שלב אחר שלב. העבודה כוללת ניתוק של ציוד חשמלי כמו מחשבים ומכשירים אחרים, פירוק מקצועי של כל סוגי הרהיטים, אריזה מקצועית בצורה שתספק הגנה מקסימלית לציוד שלכם (בתוספת תשלום) ועוד. לחברות שזקוקות לכך אנו דואגים לשירותי אחסנה במקומות ייעודיים מטעמנו.

עם ההגעה ליעד נדאג, כמובן, להרכיב את הרהיטים ולחבר את המכשירים שנותקו, על מנת שתוכלו לחזור לעבודה כמה שיותר מהר. העבודה נעשית בפיקוחו של בעל החברה, על מנת להבטיח כי היא מתנהלת בצורה הטובה ביותר.
 

כמה שיותר בטוח

 
על מנת להבטיח, ככל שרק אפשר, שכל הציוד שלכם יגיע אל היעד, אנו דואגים להדביק מדבקות ניתוב על הארגזים בהם נמצא ציוד רגיש. מדבקות אלה מאפשרות לנו לוודא שכל הארגזים הגיעו בשלום ולדעת שהצלחנו לסיים את העבודה בדיוק כמו שצריך. כמובן שקיימת אפשרות לבטח את הציוד שלכם וכך להבטיח שאם חלילה ייגרם לו נזק כלשהו במהלך ההובלה – אתם תקבלו את הפיצוי הראוי.
 

שירות שמגיע בדיוק בזמן

 
עמידה מדויקת בלוחות הזמנים שנקבעו עם הלקוח היא אבן יסוד בשירות של החברה. אנחנו יודעים שהזמן שלכם יקר ולכן נעשה כל שביכולתנו כדי להגיע אליכם בדיוק במועד שנקבע. בנוסף נדאג להשאיר מאחורינו שטח נקי ולעבוד בצורה מסודרת ומאורגנת, כדי שההעברה תתבצע לשביעות רצונכם המלאה. ביצוע שירותי אחסנה לזמן קצוב ופיקוח על המעבר וביצוע השלבים הבאים בתום המועד.
 

לקוחות רבים ומרוצים

 
אנחנו משרתים קהל לקוחות רחב מכל קשת העשייה בישראל ומשמשים כספק שירות של משרד הביטחון. על מנת להבין את איכות השירות ואת המקצועיות בעבודה של זוארץ הובלות, אתם מוזמנים להיכנס לדף שבאתר ולהתרשם מהמלצות אמיתיות של לקוחות שלנו וכמובן להצטרף בעצמכם למעגל הלקוחות ולקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר.
 

אם יש לכם שאלות או שאתם רוצים לקבל הצעת מחיר על שירותי הובלה
צרו עמנו קשר בטלפון 073-7841660 או דרך האתר ואנחנו נשמח להוביל לשירותכם.

 
 
זוארץ הובלות בחיפה