מנוף הרמה

 

מהו מנוף הרמה לגובה ומתי משתמשים בו?

 
מנוף הרמה הוא מנוף קטן שבדרך כלל יהיה מותקן על משאית קטנה. הוא יכול להיות שימושי במיוחד להובלות משרד או דירה כאשר יש לו שימושים גם כאשר מבצעים שיפוצים בבית ורוצים להעלות מכונות מסוימות או חומרי גלם לקומה גבוהה. לא צריך להיות גאון כדי לנחש שבדרך כלל השימוש בו יהיה בהובלות למקומות גבוהים אך לעתים השימוש בו יהיה גם לדירות בקומה ראשונה או שנייה, כאשר מדובר על רהיטים כבדים מאוד, שבירים מאוד או שהלקוח פשוט רוצה לקבל הובלה בטוחה יותר ומהירה יותר. מנוף ההרמה משומש בכל המגזרים ולא רק במגזר הפרטי, בעיקר במגזר התעשייתי.
 

איך משתמשים במנוף ההרמה?

 
 
השימוש במנוף ההרמה מתחיל בהעמסה של כל פריטי ההובלה על במת ההרמה. יש לו מסילה ארוכה שיכולה להגיע עד לגובה של 45 מטרים כאשר להובלות במגזר הפרטי בדרך כלל יספיק מנוף עד 15 מטרים. אחרי שהמסילה הגיעה עד לחלון או למרפסת של קומת היעד יש צורך להעמיס את הבמה. ההעמסה תתבצע בצורה נכונה עם חלוקה טובה של המשקל בכל החלקים שלה וכמובן לאחר מכן יש לקבע את כולם באמצעות רצועות חזקות.
 
 
 
מנוף הרמה
 
 
 
 
לאחר מכן הבמה תעלה במעלה המסילה עד אשר היא תגיע אל קומת היעד. לאחר מכן כל מה שנשאר הוא לפרוק את כל מה שעליה.
 

מנוף הובלה להובלה בטוחה לחלוטין

 
הובלה עם מנוף תורמת בצורה משמעותית במיוחד להעברה כאשר השינוי הראשון הוא הבטיחות. העברה זו תהיה הרבה יותר בטוחה כיוון שגם כאשר אפשר להעביר את הפריטים או את הרהיטים בפירי המדרגות זה יכול להיות הרסני עבורם. כאשר יש צורך להרים פריטים לקומה גבוהה יש סיכוי טוב מאוד שהסבלים יתעייפו וזה יפגע בפריטים שלכם. כמו כן יכול להיות שפריטים גדולים מידי ייחבלו בקירות בירי המדרגות, ולא תמיד אפשר להשתמש במעלית. גם כאשר אפשר להשתמש בה לא תמיד הרהיטים ייכנסו אליה אפילו כאשר הם כבר פורקו לחלקים הכי קטנים שאפשר.
 

מנוף מקצר משמעותית את זמני ההובלה

 
אז כמו שהבנו שירות הובלות זה יכול לספק לנו הובלה הרבה יותר בטוחה, אך מה לגבי הזמן? זה אולי פרמטר חשוב יותר כיוון שהזמן הופך להיות קריטי ככל שההובלה מורכבת עם פריטים רבים יותר. אף אחד לא רוצה להיכנס לשעות החשיכה כאשר מובילים דירה או משרד, כי זה יסבך את כל העניינים. לכן כאשר משתמשים בשירותי מנוף הרמה הכל הופך להיות נעים יותר. מנוף זה מעלה את כל הפריטים תוך כמה דקות בלבד וזה במקום להעלות את כל הפריטים והרהיטים באופן ידני מה שייקח פי שלוש מהזמן.
 

כמה עולה שימוש במנוף הובלה?

 
מנוף הובלה לא רק יהיה מהיר ובטוח יותר אלא יכול גם להיות משתלם יותר. אולי זה לא נשמע לכם הגיוני אך כאשר תבינו שכל קומה שהסבלים בהובלה עולים תעלה לכם עוד כסף, הבינו כיצד תשלום של 500 עד 800 שקלים בממוצע למנוף הרמה יכול לשפר את התשלום הסופי שלכם. השימוש במנוף זה יכול להיות גם יקר יותר וזה כבר תלוי בפרמטרים רבים. למשל, המחיר שהחברה מציעה, הגובה הנדרש, משך ההובלה בפועל, מורכבות ההנפה וכן הלאה. כל אלו יכולים להשפיע באופן ניכר על המחיר ולכן אין למהר עם חישוב העלויות עד שיש בידכם את כל הנתונים.