שירותי אחסון

החוזה נגמר ועוד לא מצאתם דירה חלופית? משפצים לקראת הכניסה לבית החדש ? זקוקים לשירותי אחסון בצפון? תנו לנו לחסוך לכם את ההתרוצצויות ואת כאבי הראש...פנו למומחים של זוארץ ותהיו מסודרים!
חברת זוארץ שמה לעצמה מטרה לחסוך לכם בעלויות ולתת לכם פתרונות יעילים. אם אתם במעבר בין דירות ואתם צריכים להיעזר בשירותי אחסון בצפון, אנחנו כאן עבורכם. נשמח לבצע את ההובלה ולהעניק לכם שירות אחסנה, והכול בנוחות מרבית.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 072-2646001. נשמח לענות על כל שאלה.

אנו מציעים שירותי אחסנה בצפון לכל מטרה:

• אחסון לטווח קצר או ארוך.
• תכולת בתים ודירות.
• ריהוט וציוד משרדי.
• ועוד.
שרותי אחסון
 

למה זוארץ, שירותי אחסון?


ישנם מקרים רבים אשר בהם צריכים להיעזר בשירותי אחסנה, אך לא כל חברת הובלות מספקת שירות מסוג זה.
רק חברה אמינה, מקצועית ומנוסה כמו זוארץ מספקת את הפתרונות הדרושים, על מנת לספק מענה הולם לכל צורכיהם הייחודיים של לקוחותיה. אנו מעמידים לשירותכם מתחם אחסון רחב ידיים ובטוח, לצורך אחסנת תכולות דירה, ריהוט משרדי או כל דבר אחר שבו אתם מעוניינים, בביטוח מלא.

המתחם נקי ושמור היטב, על מנת להעניק לכם את היכולת לדעת שהציוד שלכם נמצא בידיים טובות. אנו מספקים מענה מושלם לדרישותיכם מעבר דירה לעתים לא מתאפשר משום שהמקום החדש עדיין בשיפוצים או בגלל שחל עיכוב כלשהו המונע את כניסתכם. מצבים אלה דורשים לדאוג למקום אחסון לכל החפצים והרכוש שברשותכם, ולא רק למצוא מקום מגורים זמני.
אנו נשמח לאחסן עבורכם את כל הציוד ארוז, עד לשלב המעבר הסופי.ברשותנו כל הציוד הדרוש לצורך שינוע חפציכם למחסנים שלנו. אנחנו מעמידים לשירותכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר, לביצוע מעבר חלק, מהיר ויעיל החל משלב פירוק הרהיטים ואריזת החפצים, דרך שלב ההובלה ועד לפריקת הארגזים ואחסונם בתוך המתחם שלנו.