שירותי אחסון

 
הובלת דירה יכולה להיות הרבה יותר בטוחה אם לחברת ההובלות יש שירותי אחסון להציע לכם. שירותים אלו יכולים להישמע לכם כמו שירותים די מיותרים אך יכול להיות שעיכוב קטן בכניסה לדירה יעשה את ההבדל ויסביר לכם עד כמה הם מהותיים. אנו חברת זוארץ הובלות כאן כדי להסביר לכם את הכול!
 
 

מהם שירותי אחסון וכיצד הם ניתנים?

 
שירותי אחסון ניתנים לכל הלקוחות, גם אלו שלא צריכים בכלל שירותי הובלות כאשר שירותים אלו יכולים להתאים לאנשים שרוצים לאחסן את הרהיטים שלהם בבית כדי לפנות מקום או כי הם רוצים לעבור דירה וקבלת המפתח מהקבלן מתעכבת, תוך שהם כבר צריכים לפנות את הדירה הנוכחית. אם בחרתם בשירותי אחסון בזמן מעבר דירה, בדרך כלל חברת ההובלות תגיע ביום שאתם צריכים לפנות את הדירה ותיקח אותם מהבית שלכם ישירות אל המחסנים שלה. אחרי שתעברו אל הדירה החדשה הרהיטים כבר יגיעו לשם ישירות מהמחסן בלי שאתם צריכים להתערב בכך.
 
 
 
שירותי אחסון
 
 
 
 

מי זקוק לשירות אחסון?

 
שירותי אחסון יכולים להיות מעולים למגוון רחב של לקוחות. אנו בתור חברת הובלות מציעים את השירותים הללו ללקוחות שנוסעים לרילוקיישן ורוצים להשאיר כמה מהציוד והפריטים החשובים ביותר עבורם, כאשר לעתים אין להם כל רצון להשאיר את הציוד הזה בדירה שאותה הם ככל הנראה עומדים להשכירה. שירותים אלו הופכים להיות הרבה יותר חשובים כאשר הם דרושים באופן מפתיע, כמו למשל במקרים שבהם אתם צריכים לעבור לדירה חדשה אף קבלת המפתח מתעכב כי היא עוד לא מאפשרת אכלוס. במקרים אלו חברת הובלות עם שירותי אחסון יכולה להציל אתכם ממצב מאוד בעייתי.
 

האם השירות ניתן גם בלי קשר להובלה?

 
שירותי אחסנה יכולים להינתן גם בלי קשר לשירותי הובלות. אתם יכולים לאחסן מה שאתם רוצים וזה כולל גם פריטי אומנות, מוצרים שאתם מייבאים מחו"ל וכן הלאה. יש לא מעט אנשים שמעדיפים לאחסן חלק מהמוצרים ולא לזרוק אותם, כמו למשל רהיטים שהם מציעים למכירה באתרי יד שנייה וכן הלאה. תכולות דירה שלמה נמצאות כיום במחסנים ובמכולות רבות ברחבי הארץ ולא כולם קשורים להובלות.
 

מה היתרונות באחסנה?

 
 
שירותי אחסון יכולים להקל עליכם מאוד במעבר הדירה. לא פשוט לעבור דירה בימינו ובטח לא למצוא מקום לרהיטים רבים, כאשר הדירות בימינו גם ככה נהיות יותר ויותר קטנות בכלל המחירים הגבוהים. היתרונות של שירותי אחסון הופכים את החוויה כולה להרבה יותר טובה, כאשר אתם יודעים שיש חברה שתדאג לכל השינוע ואתם לא צריכים להתאמץ כלל וכלל.
 
 

כמה עולים שירותי אלו ומה קובע את המחיר?

 
 
אם אתם צריכים חברת הובלות איכותית ובעלת ניסיון שמציעה גם שירות אחסון שיהפכו את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים, אנו בזוארץ הובלות בדיוק מה שאתם צריכים! אנו מספקים שירותי אחסון יחד עם שירותי מנוף לכל הלקוחות שלנו, וכמובן מתאימים את ההובלה לכל לקוח באופן אישי. זה כולל גם הובלות קטנות בזמינות מלאה, הובלות משרדים, הובלות מפעלים וכמובן הובלות דירות. יחד עם שירותי אריזה באחריות מלאה, שירותי פירוק והרכבה לרהיטים וכמובן מחירים הוגנים שמפתיעים כל אחד, אין ספק שהבחירה שלכם צריכה להיות בנו! ואם אתם עוד מתלבטים, תקראו כמה מההמלצות ותבינו זאת שוב!

אם אתם עוד מתלבטים, זה הזמן להתקשר אלינו ולשמוע מה יש לנו להציע לכם. יחס אישי ותודעת שירות גבוהה, יחד עם מקצועיות שנובעת מניסיון של שנים, יוכיחו לכם שהבחירה בנו תהיה הכי בטוחה שיש. התקשרו אלינו לזוארץ הובלות עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה!
 
 
 
אחסון דירה
 
 
 
 
 

המחסנים החדשים שלנו