שירותי אריזה

 
חברת זוארץ מתמחה בשירותי אריזה למשרדים, מפעלים ודירות - באחריותהמעבר או-טו-טו ואתם לא בטוחים שתספיקו לארוז?לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו 072-2646001 ואנחנו כבר בדרך אליכם! לעבור משרד או דירה זה פרויקט של ממש. אין ספק שמפלס ההתרגשות גואה, וכל-כולכם בציפייה דרוכה, אבל אין גם ספק שההתרגשות הזאת מהולה בחרדה: "איך נספיק לארוז את כל הציוד?", "האם באמת נוכל להכניס את הציוד הרגיש לארגזים ולהבטיח שלא יקרה לו כלום?".

זוארץ מציגה: שירותי אריזה מקצועיים, שהופכים את המעבר לקל ונעים!

לעבור משרד או דירה זה פרויקט של ממש. אין ספק שמפלס ההתרגשות גואה, וכל-כולכם בציפייה דרוכה, אבל אין גם ספק שההתרגשות הזאת מהולה בחרדה: "איך נספיק לארוז את כל הציוד?", "האם באמת נוכל להכניס את הציוד הרגיש לארגזים ולהבטיח שלא יקרה לו כלום?".

מה אנחנו מציעים?

שירותי אריזה מקצועיים – שניתנים על ידי צוות אורזנים מנוסה ואמין. •אריזת כל הציוד בהתאמה מדויקת לסוגו – ציוד רגיש ייארז תוך הקפדה יתרה על מיגון, ציוד סטנדרטי יועבר לארגזים חזקים שישמרו עליו לאורך כל הדרך.

  • הטענה זהירה על המשאית – המובילים שלנו ידאגו להעביר את כל הארגזים אל תך המשאית בצורה זהירה ביותר, ויתייחסו אליהם כאילו הכילו את הציוד הפרטי שלהם. השירות המקצועי שאנו מציעים מתאים גם ללקוחות עסקיים וגם לפרטיים.

  • לקוחות פרטיים – אריזת כל תכולת הבית ביום אחד בלבד, כך שאתם יכולים להתפנות לשאר העיסוקים הרבים שבוודאי יש לכם.

  • לקוחות עסקיים – אריזה של כל תכולת המשרד תוך שימת דגש מיוחד על ציוד רגיש כמו מחשבים, ציוד אלקטרוני, מכונות שונות וכד'.

  • לשירותכם לאורך כל הדרך! צוות האורזנים של זוארץ ישמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירותי אריזה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. שירות זה משתלב עם שירותי ההובלה והשינוע של החברה, ומאפשר לכם ליהנות מכל חבילת השירותים תחת קורת גג מקצועית ואמינה אחת.

    שירותי אריזה