שירותי אריזה ואחסנה

 
חברת זוארץ נחשבת זה מכבר לאחת מחברות ההובלות הבולטות ביותר בחיפה ובאזור הצפון בכלל, מאחורינו ניסיון ארוך מאד של לקוחות מרוצים משירותי ההובלה שאנו סיפקנו. אולם אנו מציגים את עצמנו בתור חברת הובלה אך אנו גם מציעים שירותי אריזה ואחסון לכל דורש ועושים זאת כמובן באופן מקצועי.
אולם, במה בעצם מיוחדים השירותים הנוספים הללו ומדוע כדאי לכם להזמין אותם?
 
 
 
 
כחלק מתהליך המעבר יש צורך בשירותי אחסנה ואריזה, מעבר דירה הוא לא עניין של מה בכך ובתהליך זה אתם צריכים לכל הפחות שירותים איכותיים בכל מה שנוגע להובלת הדירה עצמה. עם זאת, שירותי הובלות הם במקרים רבים לא השירותים היחידים שנחוצים לכם לקראת מעבר הדירה ולקראת ההובלה עצמה. במקרים רבים, ההובלה הכרוכה בהרמת משאות כבדים ובנשיאתם לדירה החדשה – היא דווקא החלק הפשוט בתהליך המעבר שלכם. במצבים אלה, בהחלט יתכן שאתם זקוקים לסיוע נרחב הרבה יותר בכל מה שקשור לאריזה ואחסנה. שירותים אלה הם שירותים שעוטפים את תהליך ההובלה ומסייעים לכם לבצע אותו בקלות, כאשר האריזה קודמת להובלה ומבטיחה שכל הבית שלכם ארוז בצורה מלאה ובטיחותית ואילו האחסנה רלוונטית כאשר ישנו פער בזמנים ואתם צריכים לאחסן זמנית את תכולת הדירה שלכם בטרם תיכנסו לדירה חדשה.

 
 
 
אריזה ואחסנה בצפון
 
 
 
 
 

הדגשים החשובים בשירותי האחסון והאריזה שלנו

 
 
  • ההבדל בין אריזה עצמאית לאריזה שלנו - קודם כל מדובר על המהירות. אם אתם תנסו לארוז הכל בעצמכם, ברור שזה ייקח לכם זמן רב. לעומת זאת, כשאנו מספקים לכם שירותי אריזה, יגיעו אורזים מקצועיים שיעשו את כל העבודה תוך כמה שעות. מעבר לכך, אם אתם מנסים לחפש בעצמכם חברה שמספקת שירותי אחסנה, זה יגזול לכם עוד זמן, אתם לא תהיו בטוחים עד כמה היא טובה והאם כדאי להיות איתה בקשר. לעומת זאת, את היתרונות של חברת זוארץ אתם כבר מכירים ומכאן שגם אפשר להיות בטוחים שאנו מספקים שירותי הובלה ואחסנה ברמה גבוהה. מעבר לכך זה חוסך לכם עוד טלפון - בשיחת טלפון אחת אתם גם מסכמים על כל הפרטים.

 
 
  • שירות ללא לחץ - אולי היתרון החשוב ביותר בשירותי האחסנה והאריזה שלנו, הוא שהם באמת מאפשרים לכם לעבור את כל תהליך המעבר ללא בעיות וללא לחץ. אם לקראת המעבר שלכם יש לכם גם הרבה דברים לעזור, גם פריטים להעביר אל שירותי אחסנה מכל מיני סיבות וגם הובלה של חלק מהפריטים לדירה החדשה - זה יכול להיות כאב ראש רציני. במקביל יש לכם גם עבודה, לימודים, משפחה והרבה מאד סידורים נוספים הקשורים למעבר עצמו. לכן חשוב שלפחות תפנו לחברה מקצועית כמו חברת זוארץ, משום שאנו יכולים להפחית את כל הטלפונים שתצטרכו לעשות ולספק לכם כמה שירותים בסל אחד. מעבר לכך העבודה שלנו היא תמיד מהירה ומקצועית מאד, כך שאתם יכולים להיות רגועים: לא צפויות שום טעויות בדרך.
 
 

כיצד מתבצעים התהליכים?

 
 
 
 
• על תהליך האריזה – החלק הראשון של שירותי אריזה ואחסנה הוא כמובן האריזה. כשאנחנו פונים לחברת הובלות, אנחנו רוצים שירות שידע לספק לנו מענה גם בכל הנוגע לאריזת הרכוש והציוד שלנו ולא רק לנשיאה שלו לדירה החדשה שלנו. השלבים של אריזה איכותית כוללים אספקה של הציוד הנחוץ (ארגזים, מסקנטייפ ועוד), סידור של כלל החפצים במעבר לפי סוגים וגדלים, הכנסתם בצורה מסודרת, בטוחה ומאורגנת לארגזים השונים ולבסוף סגירת ואטימת הארגזים. אם ישנם חפצים שבירים שונים, צריך לארוז אותם בצורה בטוחה ומלאה בהתאם. תהליך זה מתבצע לפני ההובלה כמובן והוא יכול לקחת יום עבודה שקודם ליום מעבר הדירה.

 
 
 
שירותי אריזה ואחסון
 
 
 
 
 
 
• על תהליך האחסנה – החלק השני הוא האחסנה וזהו שירות שאין בו צורך בכל מעבר דירה, אך כאשר הוא נחוץ הוא קריטי ואין אפשר בלעדיו. ישנם מקרים בהם העזיבה שלנו את הדירה הקודמת לא חופפת במדויק לכניסה לדירה החדשה. במצבים אלה אנחנו צריכים שירותי אחסנה אמינים וחברת הובלות שמספקת שירותים כאלה פשוט תבצע את המעבר החוצה מהדירה הישנה שלנו והחפצים שלנו יאוחסנו זמנית בצורה בטוחה ונוחה אצל אותה חברה. שלב זה של תהליך המעבר יכול לקחת מספר ימים ואפילו יותר – בהתאם לצרכים של כל לקוח באופן ספציפי. חשוב להקפיד לפנות לחברה אמינה עם שירות אחסנה איכותי ובטוח שעוטף את שירותי ההובלה ומעניק מענה לוגיסטי כאשר הדבר נחוץ לנו.

 
 

אפשר גם לעשות הובלה בחלקים

 
באופן טבעי משום שאתם מזמינים מאיתנו שירותי הובלה, אריזה ואחסנה, סימן שבשלב מסוים חלק מהמוצרים גם יצטרכו לשבת באחסון. הם הרי לא ישבו במחסנים של חברת זוארץ לנצח. במקרים הללו אנו מספקים לכם כמובן שירותי הובלה בכמה חלקים. בשלב הראשון - נוביל את מה שתרצו לשים בדירה ואת היתר לשים באחסון. בשלב השני, תוך כמה שבועות או חודשים - נוביל את היתר מהמחסנים שלנו אל הדירה שלכם.
 
 

השירותים שלנו:

 
• אחסון לטווח קצר או ארוך.
• תכולת בתים ודירות.
• ריהוט וציוד משרדי.
• ועוד.
 
שירותי אריזה ואחסנה
 

זוארץ הובלות – עבור כל הצרכים שקשורים להובלה שלכם במחיר משתלם

 
אם אתם רוצים להבטיח ביצוע הובלות ברמה הגבוהה ביותר, עם מקצועיות ואמינות עם שירותים כמו אריזה ואחסנה שעוטפים את ההובלה ודואגים שהיא תתבצע בצורה האיכותית ביותר מבחינה לוגיסטית – אתם במקום הנכון.
אצלנו בזוארץ הובלות בחיפה עונים לצרכים המדויקים של כל הובלה ושל כל לקוח, בכדי להפוך את מעבר הדירה לפשוט ונוח בכל תנאי.