שירותי אריזה ואחסנה

כחלק מתהליך מעבר והובלה, יש צורך בשירותי אחסנה ואריזה

מעבר דירה הוא לא עניין של מה בכך, ובתהליך זה אתם צריכים לכל הפחות שירותים איכותיים בכל מה שנוגע להובלת הדירה עצמה. עם זאת, שירותי הובלות הם במקרים רבים לא השירותים היחידים שנחוצים לכם לקראת מעבר הדירה ולקראת ההובלה עצמה. במקרים רבים, ההובלה הכרוכה בהרמת משאות כבדים ובנשיאתם לדירה החדשה – היא דווקא החלק הפשוט בתהליך המעבר שלכם. במצבים אלה, בהחלט יתכן שאתם זקוקים לסיוע נרחב הרבה יותר בכל מה שקשור לאריזה ואחסנה. שירותים אלה הם שירותים שעוטפים את תהליך ההובלה ומסייעים לכם לבצע אותו בקלות, כאשר האריזה קודמת להובלה ומבטיחה שכל הבית שלכם ארוז בצורה מלאה ובטיחותית, ואילו האחסנה רלוונטית כאשר ישנו פער בזמנים ואתם צריכים לאחסן זמנית את תכולת הדירה שלכם בטרם תיכנסו לדירה חדשה.

כיצד מתבצעים תהליכי האריזה והאחסנה?

• על תהליך האריזה – החלק הראשון של שירותי אריזה ואחסנה הוא כמובן האריזה. כשאנחנו פונים לחברת הובלות, אנחנו רוצים שירות שידע לספק לנו מענה גם בכל הנוגע לאריזת הרכוש והציוד שלנו, ולא רק לנשיאה שלו לדירה החדשה שלנו. השלבים של אריזה איכותית כוללים אספקה של הציוד הנחוץ (ארגזים, מסקנטייפ ועוד), סידור של כלל החפצים במעבר לפי סוגים וגדלים, הכנסתם בצורה מסודרת, בטוחה ומאורגנת לארגזים השונים, ולבסוף סגירת ואטימת הארגזים. אם ישנם חפצים שבירים שונים, צריך לארוז אותם בצורה בטוחה ומלאה בהתאם. תהליך זה מתבצע לפני ההובלה כמובן, והוא יכול לקחת יום עבודה שקודם ליום מעבר הדירה.

• על תהליך האחסנה – החלק השני של שירותי אריזה ואחסנה הוא האחסנה, וזהו שירות שאין בו צורך בכל מעבר דירה, אך כאשר הוא נחוץ הוא קריטי ואין אפשר בלעדיו. ישנם מקרים בהם העזיבה שלנו את הדירה הקודמת לא חופפת במדויק לכניסה לדירה החדשה. במצבים אלה אנחנו צריכים שירותי אחסנה אמינים, וחברת הובלות שמספקת שירותים כאלה פשוט תבצע את המעבר החוצה מהדירה הישנה שלנו, והחפצים שלנו יאוחסנו זמנית בצורה בטוחה ונוחה אצל אותה חברה. שלב זה של תהליך המעבר יכול לקחת מספר ימים ואפילו יותר – בהתאם לצרכים של כל לקוח באופן ספציפי. חשוב להקפיד לפנות לחברה אמינה עם שירות אחסנה איכותי ובטוח שעוטף את שירותי ההובלה ומעניק מענה לוגיסטי כאשר הדבר נחוץ לנו.

השירותים שלנו:

• אחסון לטווח קצר או ארוך.
• תכולת בתים ודירות.
• ריהוט וציוד משרדי.
• ועוד.
שירותי אריזה ואחסנה

זוארץ הובלות – עבור כל הצרכים שקשורים להובלה שלכם

אם אתם רוצים להבטיח ביצוע הובלות ברמה הגבוהה ביותר, עם מקצועיות ואמינות בלי תחרות ועם שירותים כמו אריזה ואחסנה שעוטפים את ההובלה ודואגים שהיא תתבצע בצורה האיכותית ביותר מבחינה לוגיסטית – אתם במקום הנכון. אצלנו בזוארץ הובלות בחיפה עונים לצרכים המדויקים של כל הובלה ושל כל לקוח, בכדי להפוך את מעבר הדירה לפשוט ונוח בכל תנאי.