שירותי האחסנה שלנו

חברת זוארץ נחשבת זה מכבר לאחת מחברות ההובלות הבולטות ביותר באזור הצפון, ומאחורינו ניסיון ארוך מאד של לקוחות מרוצים משירותי ההובלה שאנו סיפקנו. אולם אנו מציגים את עצמנו בתור חברת הובלה ואחסנה, ולא כחברה עוסקת אך ורק בהובלות. יתרה מזו, אנו גם מציעים שירותי אריזה לכל דורש, ועושים זאת כמובן באופן מקצועי ממש כמו שירותי ההובלות שלנו. אולם, במה בעצם מיוחדים השירותים הנוספים הללו ומדוע כדאי לכם להזמין אותם?

הדגשים החשובים בשירותי האחסנה שלנו

  • מהו ההבדל בין אריזה ואחסנה עצמאית לאריזה שלנו? - קודם כל מדובר על המהירות. אם אתם תנסו לארוז הכל בעצמכם, ברור שזה ייקח לכם זמן רב. לעומת זאת, כשאנו מספקים לכם שירותי אריזה, יגיעו אורזים מקצועיים שיעשו את כל העבודה תוך כמה שעות. מעבר לכך, אם אתם מנסים לחפש בעצמכם חברה שמספקת שירותי אחסנה, זה יגזול לכם עוד זמן, אתם לא תהיו בטוחים עד כמה היא טובה והאם כדאי להיות איתה בקשר. לעומת זאת, את היתרונות של חברת זוארץ אתם כבר מכירים ומכאן שגם אפשר להיות בטוחים שאנו מספקים שירותי הובלה ואחסנה ברמה גבוהה. מעבר לכך זה חוסך לכם עוד טלפון - בשיחת טלפון אחת אתם גם מסכמים על פרטי ההובלה, גם מזמינים את האריזה, וגם מקבלים שירותי אחסנה - מה צריך יותר?

  • שירות אחסנה ואריזה ללא לחץ - אולי היתרון החשוב ביותר בשירותי האחסנה והאריזה שלנו, הוא שהם באמת מאפשרים לכם לעבור את כל תהליך המעבר ללא בעיות וללא לחץ. אם לקראת המעבר שלכם יש לכם גם הרבה דברים לעזור, גם פריטים להעביר אל שירותי אחסנה מכל מיני סיבות, וגם הובלה של חלק מהפריטים לדירה החדשה - זה יכול להיות כאב ראש רציני - ובמקביל יש לכם גם עבודה, לימודים, משפחה, והרבה מאד סידורים נוספים הקשורים למעבר עצמו. לכן, חשוב שלפחות תפנו לחברה מקצועית כמו חברת זוארץ, משום שאנו יכולים להפחית את כל הטלפונים שתצטרכו לעשות, ולספק לכם כמה שירותים בסל אחד. מעבר לכך העבודה שלנו היא תמיד מהירה ומקצועית מאד, כך שאתם יכולים להיות רגועים: לא צפויות שום טעויות בדרך.

אפשר גם לעשות הובלה בחלקים

באופן טבעי משום שאתם מזמינים מאתנו שירותי הובלה ואחסנה, סימן שבשלב מסוים, חלק מהמוצרים גם יצטרכו לשבת באחסון - והם הרי לא ישבו במחסנים של חברת זוארץ לנצח. במקרים הללו אנו מספקים לכם כמובן שירותי הובלה בכמה חלקים. בשלב הראשון - נוביל את מה שתרצו לשים בדירה ואת היתר לשים באחסון. בשלב השני, תוך כמה שבועות או חודשים - נוביל את היתר מהמחסנים שלנו אל הדירה שלכם.
שירותי האחסנה שלנו