שירותי מנוף

 

מתי צריך שירותי מנוף

 
שירותי המנוף הפכו להיות שירותים חשובים מאוד בהובלות שונות, גם הובלת דירות אף גם לשירותי הובלות משרדים, עסקים וכמובן גם מפעלים. שירותים אלו לעתים גם יהיו הכרחיים, אך כיצד הם בדיוק תורמים למהלך ההובלה? כיצד השירות ניתן ללקוח? מתי הוא חובה וכמה הוא בכלל עולה?
 
 

שימוש בשירותי מנוף לדירות בקומות גבוהות

 
 
שירותי מנוף יכולים להישמע לכם כמו שירותים שנחוצים רק לאלו שעוברים לפנטהאוזים גבוהים, אך למעשה שירותים אלו יכולים להיות נחוצים גם לכם בדירה הבאה שאליה תעברו. אצלנו בזוארץ מבצעים הובלות מנוף שיכולות לפתור בעיות רבות כאשר הבעיה הראשית, וזו שבגללה התחילו ההובלות מסוג זה להיות הרבה יותר נפוצות, היא העובדה שדירות בימינו נבנות לגובה רב יותר מבעבר. קשה מאוד לצוות סבלים להעלות כל כך הרבה פריטים, שכוללים גם רהיטים כבדים מאוד לקומות גבוהות, ולכן עדיף להשתמש במנוף שגם מקצר את ההובלה וגם הופך אותה להרבה יותר בטוחה.
 
 
 
שירותי מנוף
 
 
 
 
 

המנוף יכול לעזור גם לרהיטים בעייתיים

 
 
 
גם אם לא מדובר בדירה בקומה גבוהה מאוד, המנוף יכול לשפר מאוד את ההובלה. אנו נסביר לכל הלקוחות שלנו בדיוק כיצד המנוף יכול לעזור להם בהובלה כך שהם יוכלו להיות בטוחים שהשירות הזה לא יהיה לשווא. שירותי המנוף יכולים לעזור מאוד גם כאשר מדובר על רהיטים בעייתיים מאוד, כמו למשל ויטרינה שבירה במיוחד, פסנתר גדול שאי אפשר לפרק וכן הלאה. פריטי מוזיקה נוספים, רהיטים יוקרתיים או כל פריט אחר שיכול להיות בעייתי מאוד להובלה גם במדרגות וגם במעלית, יכול להיות מובל בקלות יתרה על ידי מנופאי מוסמך.
 
 
 

הובלה הרבה יותר מהירה ומשתלמת

 
הובלת מנוף למעשה מקצרת את זמן ההובלה באופן משמעותי. אפשר לנסות לדמיין מה היה קורה לדירה בת חמישה חדרים שהעלה את כל תכולתה מנוף גדול וחזק, כאשר היה צורך להעלות אותה עם סבלים במדרגות רבות. אם אתם חושבים שהמעלית תמיד יכולה לפתור את הבעיות אז תחשבו שוב, כיוון שלעתים אי אפשר להשתמש במעלית לעבודה זו כי ועד הבית לא מאשר ובצדק. זה יכול לעשות נזק למעלית או לתפוס את המעלית לזמן ארוך שבו הדיירים האחרים לא יוכלו להשתמש בה ולעתים גם הובלה במעלית לא תתאפשר כי הפריטים והרהיטים יהיו כבדים או גדולים מידי.
 

ההובלה הכי בטוחה שתוכלו לקבל

 
אז כמו שהבנו המנוף יכול לחסוך לכם זמן רב אך כאשר הלקוחות שלנו שואלים אותנו מדוע אנו מספקים שירות זה ומה הסיבה החשובה ביותר, התשובה שלנו היא הבטיחות. לנו בזוארץ יש ערכים שתמיד יהיו לפנינו בעבודה מול הלקוחות, כאשר הערך החשוב ביותר היא בטיחות ההובלה. כאשר לא כל הפריטים מגיעים בשלמותם אל היעד זו לא העברה מושלמת וזה אף פעם לא נעים. הובלה עם שימוש במנוף הופכת את העבודה להרבה יותר בטוחה כי אין כל סיכוי למעידות של הסבלים, לפגיעת רהיטים בקירות או במעקות בגרמי המדרגות וכו'.
 

כמה זה עולה ומה משפיע על המחיר?

 
שירותי מנוף כוללים בדרך כלל מנוף הרמה שיכול להיות בגובה של עד 15 מטרים או בגובה של עד 45 מטרים. במקרים נדירים יהיו בנייני דירות גבוהים יותר ואז יהיה צורך במנוף גבוה יותר, כאשר המחיר יעלה ככל שהקומה תהיה גבוהה יותר. כמו כן, המשקל שיש להרים ומשך זמן ההובלה כולה משפיעים על המחיר וכמובן שגם סקר השוק שתבצעו עד לבחירת החברה המשתלמת ביותר. אנו זוארץ הובלות מספקים לכם הובלות מנוף מקצועיות ומנוסות והכל במחיר הכי משתלם בשוק! - אז אל תמשכו את הזמן וצרו איתנו קשר עוד היום.